0 آپدیت جدید از تلگرام دریافت شد.
آمریکا، تروریست ترین دولت کره زمین است/ شهادت پاداش مجاهدت های سردار سلیمانی بود – ميامی نيوز

آمریکا، تروریست ترین دولت کره زمین است/ شهادت پاداش مجاهدت های سردار سلیمانی بود

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حجت الاسلام خوشنام شامگاه شنبه در مراسم بزرگداشت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی در مسجد امام حسن مجتبی(ع)میامی با بیان اینکه سردار سلیمانی خودش را سرباز ولایت میدانست و مطیع ولایت بود،ابراز داشت: اطاعت از رهبری اهمیت بالایی برای ملت ایران دارد و هرچه بیشتر از رهبر اطاعت کنیم موفق تر خواهیم بود.

وی با اشاره به سخنی از شهید سلیمانی مبنی بر پیش بینی های دقیق رهبر معظم انقلاب با عنایت خداوند،گفت:پشتیبانی از ولایت فقیه باید سرلوحه کارها باشد تا بتوانیم فتنه ها را را خاموش کنیم و اتحاد و وحدت داشته باشیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میامی با بیان اینکه سردار سلیمانی چهره بین المللی داشت، تصریح کرد : شهادت سردار سلیمانی دلها را در سراسر جهان تکان داد و موجب ریشه دار کردن محور مقاومت شد‌.

خوشنام با بیان اینکه جهانیان باید بدانند که نابودی امریکا نزدیک است،افزود: ترس امریکا و اروپا از شهادت سردار بسیار زیاد می باشد و با توجه به پیروزی های بزرگی که در منطقه بدست اوردیم و با  نابودی داعش در دوران حیات سردار سلیمانی و بعد از شهادت سردار رشید اسلام نیز امریکا را از خاورمیانه خارج خواهیم کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز خاورمیانه تحت نظر سپاه و جبهه مقاومت است، بیان کرد: این اقتدار و پیروزی ها را به برکت خون شهدا و درایت رهبر معظم انقلاب بدست اوردیم و این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی(عج) متصل خواهد شد و با این اقدام تروریستی جهان فهمید آمریکا تروریست ترین دولت کره زمین  است .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میامی همچنین شهادت را  پاداش مجاهدت های سردار سلیمانی بود دانست و گفت: با شهادت سردار سلیمانی راه او که جهاد  است متوقف نخواهد شد و خط جهاد با انگیزه مضاعف ادامه خواهد یافت و به پیروزی قطعی نزدیک خواهیم شد.

خوشنام فقدان سردار سلیمانی را تلخ دانست و افزود: با ادامه مبارزه به پیروزی نهایی کام جنایتکاران را تلخ تر خواهد شد و پیروزی قطعی به نفع اسلام و مسلمین می باشد.

وی گفت:بصیرت و روشنگری در راه جهاد لازم است و باید مقابله با دشمن کنیم و بدانیم سلاح اصلی امریکا دو قطبی کردن جامعه می باشد و از لحاظ نظامی هیچ غلطی نمی تواند کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میامی تاکید کرد: نیروهای مسلح پاسخ سخت و محکمی به این اقدام آمریکا خواهند داد و دشمنان نیز باید بدانند دوران بزن در رو تمام شده است.

خوشنام در پایان گفت:سردار سلیمانی دل ها را در سراسر جهان تکان داد و شهادت ایشان موجی از آزادی خواهی و مجاهدت و اتحاد نیروهای مسلمان در باورها طنین‌انداز کرد.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

سردار سلیمانی به یک مرد اسمانی درمکتب امام(ره) تبدیل شد

ی دی ۱۵ , ۱۳۹۸
به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور شامگاه یکشنبه در مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع میامی ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت سردار رشید اسلام شهید سلیمانی ، ابراز داشت: مردم ایران اسلامی در همه روستا ها و شهرها یاد و  خاطره […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP