پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر  »   اجرای دوره آموزشی ویژه کتابداران کانونهای مساجد شهرستان میامی
28 بازدید
۸ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۲۰:۱۹

مهدیان:

اجرای دوره آموزشی ویژه کتابداران کانونهای مساجد شهرستان میامی

میامی نیوز_سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان میامی از برگزاری دوره آموزشی ویژه کتابداران کانونهای فرهنگی هنری این شهرستان خبرداد.

به گزارش میامی نیوز به نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی روز گذشته سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان میامی درخصوص تعاملات فرهنگی وهنری حوزه ترویج فرهنگ کتابخوانی گفتگو کردند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه های عمومی اهداف مشترک بسیاری دارند که از مهم ترین آن ها می توان به تقویت بنیان فرهنگی جامعه از جمله ترویج کتاب وکتاب خوانی اشاره کرد.

رضامهدیان تصریح کرد: اجرای برنامه های فرهنگی وهنری باید متناسب با نیاز جامعه باشند و نیاز جامعه امروز فرهنگ سازی در راستای بالا بردن علم و آگاهی مردم به وسیله کتاب است.

وی  به اهمیت کانون های فرهنگی و هنری درمناطق روستایی اشاره کرده و افزود: در خصوص ترویج فرهنگ مطالعه کتاب  وکتابخوانی در مناطق مختلف روستایی، می توان از ظرفیت کانون های فرهنگی وهنری مساجد شهرستان بهره مند شد.

مهدیان درادامه به موضوع بالا بردن سطح آموزش مدیران،کتابداران واعضاء کانونهای فرهنگی وهنری تاکیدکرده و گفت:آموزش کتابداری به کتابداران کانون های فرهنگی وهنری مساجد سطح شهرستان را در دستور کار خود قرار داده ایم.

در ادامه این نشست،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان میامی گفت: کتاب یکی از بهترین ابزارهای افزایش سطح اطلاعات مردم در بهبود زندگی فردی و اجتماعی است.

کمال ترابیان بیان کرد: در برخی از روستاهای با جمعیت متمرکز کتابخانه ایجاد و تجهیز شده است و استقرار کتابخانه در سایر روستا ها نیزدر دستور کار این اداره می باشد.

وی ضمن استقبال از طرح آموزش کتابداران کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان گفت:اداره کتابخانه های عمومی شهرستان میامی در این خصوص همکاری لازم را خواهد داشت.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،رضا مهدیان درنشست با مسئولین انجمنهای فرهنگی وهنری شهرستان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از تلاش انجمن های فرهنگی و هنری گفت: برای ایجاد نشاط در جامعه لازم است با توجه به نیاز های مردم...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز، رضا مهدیان پیش از ظهر پنج‌شنبه در دیدار با رئیس اداره امور عشایر میامی بابیان اینکه باید از ظرفیت عشایر به‌عنوان میراث معنوی سرزمین پرافتخار ایران استفاده کنیم، ابراز داشت: به‌منظور ذخیره‌سازی فرهنگی، مستند نگاری...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، نعمت الله قنبری نیکدل عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از انجمن های فرهنگی و هنری میامی با بیان اینکه پاتوق های سینمایی همزمان با مناسب های مختلف می تواند به کشف استعدادهای هنری منجر...
به گزارش میامی نیوز به نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی،هم‌زمان با عید غدیر خم،جشن باشکوهی از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درروستای کلاته سادات میامی برگزار شد. در این مراسم که با هنرمندی هنرمندان انجمن‌های...