شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار, ایران و جهان  »   اجرای دو پروژه بهداشتی و درمانی در میامی آغاز شد/افتتاح از طریق ویدئو کنفرانس
249 بازدید
۳۱ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۳۶

اجرای دو پروژه بهداشتی و درمانی در میامی آغاز شد/افتتاح از طریق ویدئو کنفرانس

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عملیات اجرایی دو پروژه بهداشتی و درمانی میامی را از طریق ویدئوکنفرانس آغاز کرد.

به گزارش میامی نیوز، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی دقایقی پیش از طریق ویدئوکنفرانس عملیات اجرایی پروژه شبکه بهداشت شهرستان میامی را آغاز کرد.

طرح توسعه بیمارستان امام رضا (ع) میامی دیگر پروژه بهداشتی شهرستان میامی بود که وزیر بهداشت از طریق ویدئوکنفرانس عملیات اجرایی آن را آغاز کرد.

سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان شاهرود در حاشیه این مراسم به خبرنگار تسنیم گفت: با افتتاح این پروژه‌های بهداشتی و درمانی خدمت‌رسانی به مردم این شهرستان در حوزه سلامت بیشتر می‌شود.

وی به برخی از اهداف اجرای این طرح‌ها و پروژه‌های حوزه سلامت در این شهرستان اشاره کرد و افزود: طرح توسعه بیمارستان امام رضا (ع) میامی یکی از مطالبات جدی مردم این شهرستان بود که امروز با حضور وزیر بهداشت عملیات اجرایی طرح توسعه این بیمارستان آغاز شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود اضافه کرد: شهرستان میامی در مسیر مسافران و زائران امام رضا (ع) قرار دارد و ارتقا مراکز بهداشتی و درمانی در این مسیر و خدمت‌رسانی به این مسافران یکی دیگر از اهداف اجرای این پروژه‌ها بوده است.

تسنیم

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , ایران و جهان

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط