یکشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, جوانان  »   اجرای طرح بوستان سلامت در پارک امام رضا (ع) میامی
147 بازدید
۲۱ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۷:۰۵

اجرای طرح بوستان سلامت در پارک امام رضا (ع) میامی

فرمانده سپاه ناحیه میامی از اجرا و برگزاری طرح بوستان سلامت در مجموعه تفریحی امام رضا(ع) میامی به مدت 30 شب خبر داد.

سرهنگ غلامرضا فلاحتی در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز از برگزاری طرح بوستان سلامت در میامی خبر داد و ابراز داشت :اجرا و برگزاری این طرح با همت سپاه ناحیه، ادارات شهرستان، حوزه مقاومت قدس و فدک و پایگاههای بسیج میامی در حال انجام می باشد.
وی افزود:یکی از اهداف از اجرای طرح بوستان سلامت کاهش ناهنجاری های اجتماعی، معنویت گرایی، ترویج گفتمان ولایت و انقلاب اسلامی، آشنایی نسل جوان با بسیج و برنامه های این نهاد مقدس و…از اهداف این برنامه فرهنگی اجتماعی است.
فرمانده سپاه شهرستان میامی تصریح کرد:اجرای برنامه های فرهنگی، مسابقه، نمایش، محفل انس با قرآن،احکام و پرسش به شبهات دینی و اجتماعی، برگزاری برنامه های سرگرمی و ارائه محصولات فرهنگی و..از جمله بخش های جانبی بوستان سلامت خواهد بود.
وی افزود:اجرای این طرح به مدت ۳۰ شب در مجموعه تفریحی امام رضا(ع) میامی در ساعت ۲۱ آغاز و تا حدود ۲۴ ادامه دارد ونکته قابل توجه و دلیل انتخاب مجموعه پارک امام رضا(ع) استفاده از ظرفیت مسافران و زائران عبوری از شهر میامی می باشد.

عکس:سعید منصوری، مجید مقدسی

(شایان ذکر است تصاویر ذیل متعلق به شب برنامه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی در بوستان سلامت می باشد)

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , جوانان

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،رضا مهدیان درنشست با مسئولین انجمنهای فرهنگی وهنری شهرستان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از تلاش انجمن های فرهنگی و هنری گفت: برای ایجاد نشاط در جامعه لازم است با توجه به نیاز های مردم...

مطالب مرتبط