ارائه بیش از ۱۰۴ میلیارد ریال وام خود اشتغالی به مددجویان

محمد مهدی اصغری در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز  با اشاره به فعالیتها و خدمات کمیته امداد در بهمن ماه سالجاری،گفت: تعداد خانوار تحت پوشش ۲ هزار و ۷۸۱ مورد با جمعیت ۵۶۰۰نفری می باشد.

 وی با اشاره به توجه ویژه کمیته امداد  به خوداشتغالی و کارآفرینی مددجویان تحت پوشش این نهاد،افزود: در زمینه طرحهای وام خوداشتغالی و خودکفایی به ۲۹۰ نفر از مددجویان به ارزش ۱۰۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال وام اختصاص پیدا کرده است.
                                                    
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)میامی تصریح کرد:  برگزاری ۵ اردوی زیارتی، سیاحتی و فرهنگی  با اعزام به سفر عتبات عالیات به تعداد ۱۶۰ نفر ، برگزاری جلسات آموزش خانواده و طرح فلاح به تعداد ۱۱۰۰ نفر از مهمترین فعالیت های کمیته امداد در حوزه فرهنگی است.

اصغری با اشاره به اجرای طرح های مختلف در زمینه حمایت از مددجویان،افزود: طرح اکرام و ایتام با جذب در آمد و هزینه  600 میلیون تومانی جهت فرزندان یتیم و بیماران صعب العلاج یکی از خدمات کمیته امداد به مددجویان تحت پوشش است.

وی با بیان اینکه در شهرستان میامی مبلغ ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال زکات جمع آوری شده است،گفت: زکات جمع آوری شده در بین نیازمندان  توزیع و هزینه های مربوطه بابت جهیزیه درمان، مسکن، معیشت،تحصیل و پروژه های عمرانی عام المنفعه سطح شهرستان پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد میامی با اشاره به جذب و پرداخت ۱۸۰ میلیون تومان صدقه در سالجاری گفت: صدقات جمع آوری شده در زمینه تامین جهیزیه،مسکن، تحصیل،معیشت نیازمندان و مددجویان هزینه شده است.

اصغری همچنین به خدمات حوزه حمایتی کمیته امداد اشاره کرد و افزود:۴۶ مورد کمک هزینه جهیزیه نو عروسان و هدیه ازدواج پسران  به ارزش ۱۱۸ میلیون تومان از دیگر خدمات کمیته امداد به نیازمندان می باشد.
 
وی با بیان اینکه کمک هزینه درمانی به ۴۲۰ نفر از مددحویان به ارزش ۱۱۰ میلیون تومان بوده است،افزود: حمایت از کودکان زیر ۶سال طرح سو   تغذیه  به تعداد ۲۴۶ نفر به مبلغ ۵۰ میلیون تومان از دیگر برنامه های حمایتی کمیته امداد بوده است.

 مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)میامی همچنین به  ساخت ۶ واحد مسکونی به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان بصورت وام بلاعوض اشاره کرد و گفت: تعداد ۵۸ مورد تعمیرات مسکن به مبلغ ۱۱۸ میلیون تومان نیز از دیگر حمایت های ارائه شده به نیازمندان می باشد.
 اصغری در پایان بیان کرد: وام های کار گشایی به تعداد ٣۴٧نفر به مبلغ ۱۳ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال  به مددجویان اختصاص داده شده است.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

پخش فیلم مستند 《میامی در سال ۵۷》 در دهه فجر

د بهمن ۱۴ , ۱۳۹۸
شعبانعلی آشوری در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز با بیان اینکه برنامه های مختلف فرهنگی و هنری در ایام دهه فجر در شهرستان میامی برگزار خواهد شد، ابراز داشت: برگزاری نمایشگاه های فرهنگی، نمایشگاه نقاشی، مسابقه قرائت سوره فجر، مسابقه خاطره نویسی، جشن بزرگ انقلاب و… از مهم ترین برنامه […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP