ارائه ۱۲۵۰ سند مالکیت در میامی گوشه از خدمات نظام است

چاپ

به گزارش میامی نیوز، محمدرضا خباز در آئین اهدای اسناد مالکیت به مردم روستاهای منطقه کالپوش میامی که بعد از ظهر چهارشنبه در مسجد جامع طلوبین با حضور سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان برگزار شد، بیان کرد: اهدای یک هزار و ۲۵۰ سند مالکیت در این روز و ۷۰۰ فقره در سال گذشته نشان دهنده اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای تکریم مناطق محروم است.

وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارای افتخارات بسیاری است که اهدای اسناد مالکیت به مناطق محروم پس از ۳۸سال از انقلاب اسلامی در زمره این افتخارات است.

استاندار سمنان گفت: برنامه ریزی برای ارائه یک هزار فقره سند مالکیت دیگر در زمره اقدامات نظام در سال آتی خواهد بود که این امر در اولویت اجرای سیاست های توانبخشی به مناطق محروم در روستاهای میامی رخ خواهد داد.

خباز خواستار عنایت بیشتر مردم به ثبت نام در سامانه جذب سندهای مالکیت شد و بیان داشت: این امر مرحله نخست تحول در روستاهای کالپوش را رقم می زند.

وی درباره ضرورت آبرسانی به روستاهای بخش کالپوش نیز بیان کرد: آب شرب روستاهای منطقه در دست پیگیری است تا بتوانیم مطالعه ای درباره روستای گلستان برای انتقال آب انجام شود تا مقدمات بهره مندی مردم از آب شرب صورت گیرد.