شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, جوانان, فرهنگی وهنری  »   اردوهای جهادی،عامل رشد بنیه فرهنگی اجتماعی جامعه اند
172 بازدید
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۲۴

مهدیان:

اردوهای جهادی،عامل رشد بنیه فرهنگی اجتماعی جامعه اند

میامی نیوز-سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی گفت:اردوهای جهادی ضمن ترویج فرهنگ کارآفرینی،موجب تقویت بنیه فرهنگی و اجتماعی جامعه خواهند شد.

به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی،صبح امروز تعدادی از مسئولین گروه اردوهای جهادی شهرستان میامی با سرپرست اداره میامی دیدار و گفتگو کردند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت:جهادگران در اردوهای جهادی به تعبیر مقام معظم رهبری به‌عنوان سفیران تلاش، کار و خدمت‌رسانی هستند ومانیز در راستای تحقق منویات  مقام معظم رهبری با اردوهای جهادی در حوزه فرهنگی وهنری همراه وهم گام خواهیم شد.

مهدیان ضمن تأکید بر لزوم احیای کارکردهای فراموش‌شده مساجد،و نقش مهم کانون‌های فرهنگی وهنری در مناطق مختلف افزود: یکی از مهم‌ترین آموزه‌های قرآن و اهل‌بیت (علیهم‌السلام) خدمت به مردم و نیازمندان جامعه است و با استفاده از ظرفیت اردوهای جهادی و کانون‌های فرهنگی وهنری مساجد و دیگر نهادها می‌توان به این مهم دست‌یافت.

وی تصریح کرد: حضور جوانان مؤمن و متعهد در قالب گروه‌های اردوی جهادی در مناطق محروم نیز نوعی معرفی الگو و نوعی فرهنگ‌سازی  است که به الگو گیری جوانان منطقه منجرمی شودومی توانیم درجهت بالا بردن سطح فرهنگی جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی تلاش نماییم.

در ادامه مقررشد با همکاری گروه جهادی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی از قبیل برگزاری کارگاه،همایش سبک زندگی،اجرای برنامه های شاد ومفرح،اهدا کتاب و…در منطقه کالپوش برگزار شود.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , جوانان  , فرهنگی وهنری

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط