چهارشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۶
»   اخبار, اسلایدر, اقتصاد, سیاسی, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   اشتغال امروز استان سمنان در گرو جذب سرمایه گذاری است
99 بازدید
۵ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۱۵

دکتر خباز:

اشتغال امروز استان سمنان در گرو جذب سرمایه گذاری است

میامی نیوز -استاندار سمنان با بیان اینکه برای اداره کشور نیازمند جذب بودجه های غیر دولتی هستیم، گفت: اشتغال امروز استان در گرو جذب سرمایه گذار است.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، محمد رضا خباز بعد از ظهر یکشنبه در آغاز سفر یکروزه خود به میامی برای افتتاح چند طرح عمرانی و اقتصادی و همچنین بازدید از طرح های هفته دولت این شهرستان، ضمن بیان اینکه امروز اشتغال زایی پشت میزی برای تمام جوانان در توان دولت نیست، بیان کرد: اشتغال امروز استان سمنان در گرو جذب سرمایه گذاری است و این امر در میامی می تواند به توسعه روز افزون منجر شود.

وی افزود: هنر این است که بتوان سرمایه گذار داخلی و خارجی را جذب کرده و بدانیم با بودجه های دولتی و پول نقد اداره کشور ممکن نیست.

استاندار سمنان گفت: همانگونه که ما بارها به فرمانداران نیز تاکید کرده ایم، راه جذب سرمایه گذار  همدلی و همزبانی و ایجاد آرامش است باید همه تلاش کنند تا فضای ارامش و اطمینان خاطر برای سرمایه گذار فراهم کنند .

خباز با بیان اینکه در اجرای پروژه های عمرانی، مناطق محروم میامی مد نظر قرار گرفته است، تاکید داشت: دولت تمام تلاش خود را بکار می برد تا کار عمران و آبادانی به زمین نماند که در این راه خوشبختانه توفیقات خوبی نیز کسب شده است.

وی با بیان اینکه برجام فرصتی بود تا آرامش برای سرمایه گذاران فراهم شود، بیان داشت: امروز زمان آن رسیده تا به بازارهای جهانی فکر کنیم و همچنین بتوانیم سرمایه گذاران را به داخل کشور سوق دهیم.

استاندار سمنان گفت: ادارات دولتی باید زمینه مناسب را برای سرمایه گذاران فراهم کنند و این امر می تواند با احصاء توانمندی های هر شهرستان در بخش های مختلف شکل گیرد.

خباز افزود: آبان ماه سال جاری همایش سرمایه گذاری با حضور ۱۰۰ سرمایه گذار خارجی برگزار خواهد شد و استان سمنان باید از این فرصت بهترین بهره را ببرد.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , اقتصاد  , سیاسی  , مناسبتهای ملی ومذهبی

به گزارش میامی نیوز،محمد صادقی شهردار میامی در این نشست اذعان داشت: عملکرد و خدمات شهرداری میامی از یک طرف رضایت مندی مردم شهرمان را به ارمغان می آورد و از طرفی دیگر انتظارات و مطالبات آنها را افزایش خواهد...

مطالب مرتبط

به گزارش میامی نیوز ، سید شهاب‌الدین چاووشی بعدازظهر پنج‌شنبه در حاشیه گردهمایی ائمه جمعه و جماعات استان سمنان و در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه چالش آب و بیکاری امروز گریبان غالب نقاط ایران اسلامی و به‌خصوص استان...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز، بعد از ظهر یکشنبه و همزمان با چهارمین روز از هفته دولت و باحضور استاندار سمنان، مدیران کل دستگاه های اجرایی، فرماندار و امام جمعه میامی و دیگر مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان، ساختمان اداری...
به گزارش میامی نیوز، محمد رضا خباز صبح سه شنبه در نشستی خبری با حضور اصحاب رسانه به میزبانی استانداری سمنان ضمن تشریح برنامه های هفته دولت استان در سال۹۶، بیان کرد: ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرح های و پروژه...
به گزارش میامی نیوز ، محمدرضا خباز در نشست خبری عصر چهارشنبه خود در فرمانداری ویژه شاهرود در پرسش به سؤال خبرنگار مهر درباره برنامه استانداری سمنان مبنی بر استقرار ادارات دولتی در شهرستان تازه تأسیس میامی و همچنین مدیران پروازی...