دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر, اقتصاد, سیاسی, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   اشتغال امروز استان سمنان در گرو جذب سرمایه گذاری است
209 بازدید
۵ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۱۵

دکتر خباز:

اشتغال امروز استان سمنان در گرو جذب سرمایه گذاری است

میامی نیوز -استاندار سمنان با بیان اینکه برای اداره کشور نیازمند جذب بودجه های غیر دولتی هستیم، گفت: اشتغال امروز استان در گرو جذب سرمایه گذار است.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، محمد رضا خباز بعد از ظهر یکشنبه در آغاز سفر یکروزه خود به میامی برای افتتاح چند طرح عمرانی و اقتصادی و همچنین بازدید از طرح های هفته دولت این شهرستان، ضمن بیان اینکه امروز اشتغال زایی پشت میزی برای تمام جوانان در توان دولت نیست، بیان کرد: اشتغال امروز استان سمنان در گرو جذب سرمایه گذاری است و این امر در میامی می تواند به توسعه روز افزون منجر شود.

وی افزود: هنر این است که بتوان سرمایه گذار داخلی و خارجی را جذب کرده و بدانیم با بودجه های دولتی و پول نقد اداره کشور ممکن نیست.

استاندار سمنان گفت: همانگونه که ما بارها به فرمانداران نیز تاکید کرده ایم، راه جذب سرمایه گذار  همدلی و همزبانی و ایجاد آرامش است باید همه تلاش کنند تا فضای ارامش و اطمینان خاطر برای سرمایه گذار فراهم کنند .

خباز با بیان اینکه در اجرای پروژه های عمرانی، مناطق محروم میامی مد نظر قرار گرفته است، تاکید داشت: دولت تمام تلاش خود را بکار می برد تا کار عمران و آبادانی به زمین نماند که در این راه خوشبختانه توفیقات خوبی نیز کسب شده است.

وی با بیان اینکه برجام فرصتی بود تا آرامش برای سرمایه گذاران فراهم شود، بیان داشت: امروز زمان آن رسیده تا به بازارهای جهانی فکر کنیم و همچنین بتوانیم سرمایه گذاران را به داخل کشور سوق دهیم.

استاندار سمنان گفت: ادارات دولتی باید زمینه مناسب را برای سرمایه گذاران فراهم کنند و این امر می تواند با احصاء توانمندی های هر شهرستان در بخش های مختلف شکل گیرد.

خباز افزود: آبان ماه سال جاری همایش سرمایه گذاری با حضور ۱۰۰ سرمایه گذار خارجی برگزار خواهد شد و استان سمنان باید از این فرصت بهترین بهره را ببرد.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , اقتصاد  , سیاسی  , مناسبتهای ملی ومذهبی

میامی نیوز  - رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری میامی بابیان اینکه ۱۰۰ درختچه تاغ توسط قاچاقچیان چوب در این شهرستان قطع‌شده است، گفت: متخلفان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. به گزارش میامی نیوز به نقل از  مهر، محمدعلی رضایی ظهر یک‌شنبه...

مطالب مرتبط

میامی نیوز  - استاندار سمنان در پیام نوروزی خود، ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال۹۷، گفت: استفاده از کالاهای ساخت وطن راهبرد نجات بخش اقتصاد داخلی است. به گزارش میامی نیوز  به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، سید شهاب الدین چاووشی...
میامی نیوز- باحضور استاندار سمنان در راس هیئتی متشکل از مدیران کل دستگاه های اجرایی و همچنین مسئولان شهرستانی دو پروژه ۱۱۷ هکتاری و ۴۷هکتاری آبیاری قطره ای افتتاح شد. به گزارش خبرنگار میامی نیوز، دو پروژه بزرگ ۱۱۷ و ۴۷...
میامی نیوز-استاندار سمنان بابیان اینکه رفع کاستی‌های میامی نیازمند برنامه‌ریزی مدون است، گفت: بافت جمعیتی روستانشین ظرفیتی مناسب برای توسعه اقتصادی این شهرستان است. به گزارش خبرنگار میامی نیوز، سید شهاب‌الدین چاووشی صبح چهارشنبه در مراسم افتتاح متمرکز پروژه‌های دهه فجر...
میامی نیوز- نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۳ میلیارد اعتبار آب‌رسانی روستاهای کالپوش در سال آینده پیش‌بینی‌شده که تا ۳۰ میلیارد تومان قابل‌افزایش خواهد بود. به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن حسینی شاهرودی صبح چهارشنبه در...