اطلاع رسانی دقیق مردم را به مسئله کرونا حساس و روشن می کند

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،احمد ملایری در جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد مبارزه با کرونا در سالن اجتماعات شهید موسوی فرمانداری میامی با بیان اینکه شرایط فعلی ما مانند شرایط دفاع مقدس می‌باشد و امروز هم نیاز است از تمامی پزشکان پرستاران و خادمانی که زحمت می‌کشند تقدیر کنیم ،ابراز داشت:امروز فرماندهان جنگ فعلی پرستاران و پزشکان و کادر درمانی هستند.

وی با بیان اینکه بعد از اقدام های دانشگاه‌علوم‌پزشکی رکن اساسی و مهم ستاد پیگیری کرونا کمیته اطلاع رسانی است،افزود: اصحاب رسانه باید به بهترین نحو اطلاع‌رسانی کنند و از هر وسیله که می‌توانند باید مردم را آگاه و هوشیار نمایند و کوتاهی نکند و وظیفه خطیری به گردن اصحاب رسانه می باشد .
فرماندار میامی تصریح کرد: باید خود مراقبتی را سرلوحه کارها قرار بدهیم و باید انقدر به مردم با روش‌های مختلف اطلاع رسانی کنیم که ملکه ذهن افراد بشود.


ملایری در پایان تاکید کرد:اطلاع رسانی دقیق مردم را به این پدیده حساس و روشن می کند و نوع نگارش و سلیقه بسیار مهم است و همگام با اطلاع‌رسانی آرامش را به مردم اعطا کنیم.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آگاهی بخشی و ارائه اطلاعات درست به مردم وظیفه اصحاب رسانه است

ی اسفند ۲۵ , ۱۳۹۸
به گزارش خبرنگار میامی نیوز، علی اکبر محمدی در جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد مبارزه با کرونا شهرستان میامی در محل سالن اجتماعات شهید موسوی فرمانداری میامی  ابراز داشت : هر چقدر ما امروز آگاهی بخشی جامعه را در مورد بیماری کرونا افزایش دهیم هفته آینده نتیجه اش را می […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP