اعلام جزئیات قتل جوان هونستانی در گفتگو با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان میامی

سرهنگ دوم حسین عجم در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز  با بیان اینکه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر یک مورد نزاع و درگیری و چاقو کشی منجر به قتل در شهرستان به محض اطلاع مأمورین کلانتری مرکزی شهرستان به محل حادثه اعزام و پس از بررسی اولیه مشخص گردید که جوانی حدودا ۳۸ ساله که بعدا هویت ایشان مشخص گردید در اثر ضربات چاقو فوت نموده است.

وی افزود:لذا سریعا اکیپ آگاهی در محل حادثه حاضر و اقدامات اولیه در جهت شناسایی ضاربین را در دستور کار قرار دادند که به جهت اهمیت موضوع با استفاده از امکانات فنی و پلیسی و سایر منابع محلی  مشخص گردید که چهار نفر جوان با یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید با مقتول درگیر و وی را با ضربات چاقو به قتل رسانده و متواری گردیدند که با اقدامات پلیسی انجام شده تمامی متهمین به قتل شناسایی و دستگیر و به بزه انتسابی اعتراف که بعد از سیر مراحل اولیه قانونی و تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی گردیده و باصدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

۵۸ میلیارد ریال برای مکانیزه کردن بخش کشاورزی میامی جذب شد

س اسفند ۲۰ , ۱۳۹۸
علی اصغر محمدی در گفت و گو با خبرنگار میامی نیوز افزود: این میزان تسهیلات امسال برای خرید تراکتور، کمباین و ادوات کشاورزی از طریق بانک های عامل به کشاورزان  پرداخت شد. وی گفت : پرداخت تسهیلات از بسته‌های تشویقی دولت تدبیر و امید برای افزایش بهره‌وری و رونق تولید در […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP