دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر  »   افتتاحیه جشنواره فیلم رشد در میامی برگزار شد
66 بازدید
۸ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۰۲

مدیر آموزش‌وپرورش میامی:

افتتاحیه جشنواره فیلم رشد در میامی برگزار شد

میامی نیوز- مدیر آموزش‌وپرورش میامی از برگزاری مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم رشد در این شهرستان خبر داد و گفت: سالن آمفی‌تئاتر معلم میامی میزبان اکران فیلم‌های این جشنواره است.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،عباس صائمی

ضمن اشاره به آغاز جشنواره فیلم رشد در سالن معلم میامی، تأکید کرد: رسانه‌ها امروز ابزاری برای آموختن هستند و در بین آن‌ها فیلم، به‌واسطه جاذبه‌های بصری و تصویری که دارد، دارای جایگاهی ویژه محسوب می‌شود لیکن این جشنواره باهدف ارتقای سطح علمی دانش آموزان به لحاظ معنوی و آموزشی در میامی برگزار می‌شود.

وی افزود: امروز برای آموزش تنها خواندن و نوشتن کافی نیست بلکه باید از همه حواس نوجوان در راستای آموزش و تربیت فرهنگی و دینی او بهره برد که یکی از این ابزارها سینما و فیلم است.

مدیر آموزش‌وپرورش میامی بابیان اینکه تجربه استفاده از فنّاوری‌هایی مانند تخته‌های هوشمند در مدارس نشان می‌دهد که سطح یادگیری با بکارگیری تمام حواس کودکان، ارتقا می‌یابد، گفت: مهم‌ترین هدف برگزاری چنین جشنواره‌های آموزش همگانی در موضوعات مختلفی مانند معضلات اجتماعی، سبک زندگی اسلامی، احترام، آشنایی با مفاهیمی مانند فرایض دینی و معنویات است.

صائمی تأکید کرد: به مناسبت تقارن با بهمن‌ماه، تعدادی از فیلم‌های این جشنواره به مقوله انقلاب اسلامی اختصاص دارند تا بتوانیم نوجوانان را باارزش‌های انقلاب نیز آشنا کنیم.

وی بابیان اینکه در این جشنواره سعی شده فیلم‌های علمی و تربیتی به اکران عمومی ویژه دانش آموزان درآیند، افزود: مراسم اختتامیه این جشنواره چهارشنبه هفته جاری در سالن معلم میامی برگزار می شود.

خبرگزاری مهر

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر

به گزارش میامی نیوز،حجت‌الاسلام‌ قربانعلی صفایی پور ظهر یک‌شنبه در بیست سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی میامی به میزبانی دفتر خود بابیان اینکه زیر بنای توسعه هر جامعه فرهنگ عمومی آن است، ابراز داشت: در شرایطی که دشمن با دسیسه و...

مطالب مرتبط

میامی نیوز-معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان میامی گفت: 644 طرح به مرحله شهرستانی جشنواره جابر ابن حیان راه یافت. به گزارش میامی نیوز، نمایشگاه آثار برگزیده طرح جابر ابن حیان دانش‌آموزان دوره ابتدایی شهرستان میامی ظهر امروز با حضور جمعی...
به گزارش میامی نیوز ، صبح سه‌شنبه آیین معارفه مدیرکل جدید آموزش‌وپرورش استان سمنان به میزبانی سالن شهید مطهری سمنا و با حضور مسئولان ارشاد استانی و کشوری در حالی برگزار شد که طی حکمی از سوی وزیر آموزش‌وپرورش دستورانی...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، عباس صائمی صبح شنبه در آئین آغاز سال تحصیلی و زنگ مهر که به میزبانی مدرسه مطهری میامی برگزار شد ضمن اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید برای شش هزار دانش آموز این شهرستان، بیان کرد:...