اقامه نماز جمعه بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود

میامی نیوز-مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان گفت: شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در زمینه برگزاری فریضه نماز جمعه بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری پیرو تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود و امیدواریم که با بهبود شرایط شاهد اقامه نماز با شکوه جمعه در سطح استان و شهرستان ها باشیم.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، محمد حسن پیرچه ظهر شنبه در دومین جلسه قرارگاه شهرستانی مواسات در سالن جلسات شهید سید کاظم موسوی فرمانداری میامی گفت: شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در زمینه برگزاری فریضه نماز جمعه بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری پیرو تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود و امیدواریم که با بهبود شرایط شاهد اقامه نماز با شکوه جمعه در سطح استان و شهرستان ها باشیم.

وی با بیان اینکه اگرچه ویروس کرونا برای ایران اسلامی یک نقمت بوده است اما حتما نعمت هایی را در پی خواهد داشت،افزود: انفاق و ایثاری ڪه مردم داشتند از زیبایی‌هایی بود ڪه به واسطه این شیوع ویروس در بین مردم مشاهده شد و مردم نشان دادند که در سختی ها حامی یکدیگر هستند.

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان تصریح کرد : قرارگاه مردمی رزمایش مواسات و کمک های مومنانه پس از فرمان رهبر معظم انقلاب در کشور و استانها و همچنین در سطح شهرستان ها با فرماندهی ائمه جمعه و جانشینی فرمانداران و مدیریت اجرایی سپاه پاسداران ایجاد شد.

پیرچه با بیان اینکه آسیب های مد نظر در زمینه کرونا فقط مسائل مادی نیست،گفت: آسیب های روحی،روانی،عاطفی و … نیز از عوارض ویروس کرونا می باشد که با فعالیت های همه مردم بویژه ائمه جمعه و جماعات باید کنار مردم آسیب دیده باشیم و با همدلی با این ویروس منحوس مبارزه کنیم.

وی افزود: کمک به افرادی که به لحاظ مادی و جسمانی توانایی خرید کردن را ندارند از مهمترین اهداف این رزمایش است.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: نباید از هنرمند استفاده ابزاری کرد/ اهمیت کار هنری در دوران کرونا

ش فروردین ۳۰ , ۱۳۹۹
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بابیان اینکه نباید از هنرمند و هنر استفاده ابزاری داشت،گفت: هنرمندان افرادی هستند که فرهنگ عمومی جامعه را تغییر می‌دهند لذا باید به آن‌ها احترام گذاشت. به گزارش میامی نیوز به نقل ازمهرمحمدمهدی احمدی ظهر شنبه در مراسم معارفه مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد […]
دکتر احمدی
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP