دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, اقتصاد, جوانان, سیاسی, قرآن وعترت, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   نمازجمعه میامی/امنیت ایران اسلامی مرهون ولایت‌فقیه و حضور مردم است/جوانان ظرفیت اصلی میامی
97 بازدید
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۱۷

امام جمعه میامی:

نمازجمعه میامی/امنیت ایران اسلامی مرهون ولایت‌فقیه و حضور مردم است/جوانان ظرفیت اصلی میامی

میامی نیوز  - امام‌جمعه میامی بابیان اینکه امنیت و ولایت دو نعمت والای انقلاب اسلامی برای کشور است، گفت: امنیت ایران اسلامی مرهون ولایت‌فقیه و حضور مردم است.

میامی نیوز  – امام‌جمعه میامی بابیان اینکه امنیت و ولایت دو نعمت والای انقلاب اسلامی برای کشور است، گفت: امنیت ایران اسلامی مرهون ولایت‌فقیه و حضور مردم است.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع، ضمن بیان اینکه حضرت علی(ع) می‌فرماید دو نعمت مجهول در بین شماست که یکی امنیت و دیگری سلامت است، تأکید کرد: امنیت نعمت بسیار بزرگی است که مردم ما آن را در سایه ولایت‌فقیه و حضور همیشگی مردم درصحنه‌های مختلف به دست آورده و از آن پاسداری می‌کنند.

وی افزود: امنیت پایدار امروز ایران اسلامی مرهون هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و ولی‌فقیه زمان است که همه‌جا توانسته در سایه وحدت ملی، توطئه‌های دشمنان را خنثی سازد ولیکن باید قدردان این نعمات بزرگ بود.

جوانان ظرفیت اصلی میامی

امام‌جمعه میامی در بخش دیگری از سخنان خود، اشتغال جوانان را یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌ها دانست و گفت: مسئولان در حوزه اقتصاد و اشتغال از شعار دادن خارج و به دنبال راه عملی برای رفع این معضل باشند چراکه ما معتقد هستیم در میامی با داشتن ظرفیت‌های عظیم گردشگری، معدنی، کشاورزی، آب مناسب، خاک حاصلخیز، دامداری و … نباید بیکار وجود داشته باشد.

 صفایی پور با تأکید بر ضرورت به‌کارگیری ظرفیت‌های میامی، تأکید کرد: یکی از ظرفیت‌های این شهرستان نیروی جوان بومی و مستعد است که با سرمایه‌گذاری بر روی آن‌ها در همه جوانب می‌توان به توسعه منطقه کمک شایانی کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به هفته منابع طبیعی نیز اشاره‌ای کرد و گفت: محیط‌زیست سالم عامل توسعه جامعه است لذا برای اینکه جامعه‌ای دچار خسران نشود باید در حفظ و حراست از فضای سبز اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.

ضرورت مدیریت مصرف آب

امام‌جمعه میامی در ادامه با اشاره به فرارسیدن ۱۴ اسفندماه سالروز تأسیس کمیته امداد به‌فرمان امام راحل(ره) و هفته احسان نیز، بیان داشت: در آستانه سال نو و آمدن بهار باید نگاه جدی به مقوله نیازمندان جامعه داشت که این امر همراهی مردم را نیز می‌طلبد.

صفایی پور همچنین ضمن اشاره به سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، افزود: دشمنان با حضور مادران و همسران شهدا در ایران اسلامی که فرزندانی با روحیه ایثار و جهادی تربیت می‌کنند نمی‌توانند به دسیسه علیه نظام حتی فکر کند لیکن باید قدران خون شهدا و مجاهدت‌های مادران و همسران آن‌ها باشیم.

وی بخش پایانی سخنان خود را نیز به‌ضرورت صرفه‌جویی در مصرف آب به‌خصوص در ایام منتهی به سال نو اختصاص داد و گفت: کشور با مشکل کمبود آب روبرو است و این درحالی است که مهمترین بحران ما هم اکنون، عدم مدیریت مصرف آب محسوب می‌شود که در اصلاح آن، مردم نقش محوری را دارند.

مهر

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , اقتصاد  , جوانان  , سیاسی  , قرآن وعترت  , مناسبتهای ملی ومذهبی

به گزارش میامی نیوز،حجت‌الاسلام‌ قربانعلی صفایی پور ظهر یک‌شنبه در بیست سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی میامی به میزبانی دفتر خود بابیان اینکه زیر بنای توسعه هر جامعه فرهنگ عمومی آن است، ابراز داشت: در شرایطی که دشمن با دسیسه و...

مطالب مرتبط

میامی نیوز- امام جمعه میامی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال دو مخاطب دارد، گفت: این مخاطبان نخست دشمنانی که هیچ غلطی نمی‌توانند کنند دوم مسئولانی که بدانند باید دست‌گیر مردم باشند. به گزارش خبرنگار میامی نیوز،حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور...
میامی نیوز- امام جمعه میامی بابیان اینکه انقلاب اسلامی امروز به بلوغ رسیده است، گفت: باید قدردان برکات انقلاب اسلامی باشیم و آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نسل جوان منتقل کنیم. به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، قربانعلی صفایی پور در نخستین روز از دهه فجر در جمع مسئولان میامی به میزبانی دفتر خود بابیان اینکه مشکلات امروز جامعه به علت فاصله گرفتن از معنویات است، ابراز داشت: خدمت بی‌منت باید سرلوحه کار...
به گزارش میامی نیوز،میامی - امام جمعه میامی با بیان اینکه حضرت زینب(س) رسالت مهم نگهداری نهضت حسینی را به خوبی انجام داد، گفت: روحیه زینب گونه در بین پرستاران تقویت شود.حجت‌الاسلام قربانعلی صفائی پور عصر سه‌شنبه در گرامیداشت روز پرستار...