امنیت کشور را مدیون شهدا هستیم/ مسئولان عزت نظام را حفظ کنند

چاپ

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور ظهر آدینه در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی در حسینیه اعظم  این شهر، با اشاره به حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع پیکر شهید حججی، افزود: یکی از پیام های مشترک اسلام، اتحاد مسلمانان است و در این مراسم این اتحاد به خوبی به جهان نشان داده شد.

وی با بیان اینکه ثبات و امنیت کشور مرهون شجاعت و دلاوری این شهدا است، افزود: نگاه ویژه رسانه های جهان و انعکاس مراسم تشییع شهید حججی به اتحاد ملت ایران اشاره دارد و امروز ملت ما در برابر شجره استکبار جهانی و تهدیدات آنان محکم تر از قبل ایستادگی خواهد کرد.

امام جمعه میامی همچنین به فرارسیدن هفته نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی امنیت جامعه را به عنوان یکی از اساسی‌ترین امور جاری کشور تامین می کند.

صفایی پور در ادامه با اشاره به فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: درس بزرگ عاشورا و قیام امام حسین(ع) حفظ عزت و اقتدار در برابر دشمن است و کارگزاران نظام نیز در مجامع بین المللی باید عزت ایران اسلامی را حفظ کنند.

وی مبارزه با ظلم و ستم و برپایی عدالت را از مهمترین پیام های مهم قیام امام حسین (ع) دانست و افزود: مردم ایران اسلامی باید با پشتیبانی از ولی فقیه در راستای برپایی عدالت اسلامی در جامعه و در برابر ظلم و ستم، با صلابت ایستادگی کنند.

امام جمعه میامی در پایان با اشاره به اهمیت و ضرورت توجه به درخواست های کشاورزان شهرستان گفت: مسئولان برای تسریع در رفع مشکلات و پرداخت هزینه های این قشر تلاش و پیگیری لازم را داشته باشند.