دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
»   اخبار  »   انفجار گاز در بکران میامی حادثه آفرید/ تخریب یک واحد مسکونی
100 بازدید
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۱۴

عضو شورای اسلامی روستای بکران:

انفجار گاز در بکران میامی حادثه آفرید/ تخریب یک واحد مسکونی

میامی نیوز- عضو شورای اسلامی روستای بکران گفت: انفجار گاز یک منزل مسکونی در این روستا را تخریب کرد که تنها ساکن این منزل با تلاش ماموران امدادی به بیمارستان منتقل شد.

میامی – عضو شورای اسلامی روستای بکران گفت: انفجار گاز یک منزل مسکونی در این روستا را تخریب کرد که تنها ساکن این منزل با تلاش ماموران امدادی به بیمارستان منتقل شد.

حسین رنجبر در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز، ضمن تائید خبر انفجار گاز و در پی آن حریق و تخریب یک منزل مسکونی در بکران، تاکید کرد: نشست گاز برای دقایقی زیاد و جرقه باعث ایجاد انفجار و حریق در این منزل مسکونی متعلق به یک بانوی مسن شد که با تلاش ماموران امدادی و انتقال وی به بیمارستان خوشبختانه حال عمومی وی مساعد است.

وی افزود: شدت انفجار به حدی بوده که پنجره های منزل مسکونی را به فضای بیرون پرتاب کرده است.

عضو شورای روستای بکران گفت: انفجار متاسفانه خسارات زیادی را خصوصا به سقف منزل مسکونی که با پلاستیک عایق شده بود، وارد ساخته و وسایل منزل این زن سالخورده بکرانی را نیز ویران ساخته است.

رنجبر تاکید کرد: با وجود بافت قدیمی، این خانه در اثر انفجار ویران نشده است.

خبربعدی میامی نیوز اخبار

به گزارش میامی نیوز،حجت‌الاسلام‌ قربانعلی صفایی پور ظهر یک‌شنبه در بیست سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی میامی به میزبانی دفتر خود بابیان اینکه زیر بنای توسعه هر جامعه فرهنگ عمومی آن است، ابراز داشت: در شرایطی که دشمن با دسیسه و...

مطالب مرتبط