شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار  »   انقلاب اسلامی ایران معادلات ابرقدرت‌های جهان را برهم زد/ستاد نمازجمعه میامی ستاد برتر استان
267 بازدید
۲۲ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۴:۵۳

پیرچه:

انقلاب اسلامی ایران معادلات ابرقدرت‌های جهان را برهم زد/ستاد نمازجمعه میامی ستاد برتر استان

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران معادلات ابرقدرت‌های جهان را برهم زد، گفت: امنیت و اقتدار دو دستاورد مهم انقلاب هستند.

محمد حسن پیرچه در خلال راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه مردم میامی در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز ،ضمن بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام راحل و با حمایت مردم بیش از هر مکتبی به مردم سالاری دینی اهمیت داد و احترام به انسان و کرامت آن در سایه عزت و امنیت را فراهم آورد، افزود: مردم ایران اسلامی در یوم الله ۲۲ بهمن به آمریکا نه گفتند و شعار «هَیهات مِنَ الذّله» و «استقلال آزادی جمهوری اسلامی» را همانطور که در ۳۸سال پیش سر داده شد، فریاد زدند تا نشان دهند همچنان پای این شعار و حاکمیت اسلامی ایستاده اند.

وی ضمن اظهار اینکه ملت ایران پاسخ آمریکا را مقتدرانه می دهند، افزود: امروز نظام سرمایه داری غرب و آمریکا باید رسانه های جهان را مشاهده کنند که مردم ایران چگونه سخنان رئیس جمهور آمریکا را محکوم و از نظام و انقلاب حمایت کردند.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان، گفت: ترامپ در دوران تبلیغات حرف هایی زد که نشان از استیصال قدرت غرب بود و دشمنان ایران نیز سعی در نفوذ بر گلوگاه های تاثیر گذار کشورمان را دارد و مردم امروز در جای جای ایران اسلامی نشان دادند که همیشه در صحنه هستند و اجازه رخنه و نفوذ را به احدی نخواهند داد.

پیرچه با تاکید بر اینکه پس از انقلاب اسلامی قدرت ها فهمیدند که انقلاب اسلامی ایران قدرت معنوی و الهی دارد و این قدرت در مردم که تجلی یابد منافع دشمنان در خطر خواهد افتاده و مستکبران جهانی به وحشت خواهند افتاد، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و توحیدی در جهان به وجود آمد و ملت های مسلمان جهان توانستند خود را به جهان نشان دهند.

وی افزود: انقلاب اسلامی و امام راحل(ره) در مردم خودباوری ایجاد کردند و با انقلاب اسلامی پیشرفت های زیادی در عرصه های مختلف داشتند لذا باید گفت حضور کم نظیر مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید بیعتی با ولی فقیه بود که همه ما باید قدر این نعمت الهی را بدانیم.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان همچنین در بین الصلاتین نماز جمعه میامی نیز گفت: برقراری نماز جمعه از اهداف نظام اسلامی است که به عنوان قرارگاه فرهنگی جامعه مطرح می شود و این یادگار امام و انقلاب محسوب شده که به برکت انقلاب در ایران احیا شده است.

وی با اشاره به فعالیت پرشور ستادهای نماز جمعه در سطح استان سمنان گفت:ستاد نماز جمعه میامی با توجه فعالیت خوبی که در طول سالهای اخیر داشته است به عنوان ستاد نمازجمعه برتر  استان سمنان از بین ۱۹ ستاد نمازجمعه استان معرفی شده است .

خبرگزاری مهر

خبربعدی میامی نیوز اخبار

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، محمدحسن پیرچه در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه میامی به میزبانی مسجد جامع، بابیان اینکه تکمیل مصلای میامی در زمره مطالبات به‌حق مردم شرقی‌ترین شهرستان استان سمنان است، تأکید کرد: مساعدت‌های مالی از سوی...