چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, سیاسی, مناسبتهای ملی ومذهبی, گفتگو  »   اوج اقتدار و صلابت پاسداران با اقتدا به امام‌حسین(ع)دیده می شود
34 بازدید
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۳۱

فرمانده سپاه شهرستان میامی:

اوج اقتدار و صلابت پاسداران با اقتدا به امام‌حسین(ع)دیده می شود

میامی نیوز- فرمانده سپاه شهرستان میامی گفت:پاسداران انقلاب با اقتدا به امام حسین (ع) و ترجیح رضایت خداوند، در هر عرصه‌ای که تکلیف حضور داشته اند ولو با مظلومیت، در اوج اقتدار و صلابت عمل می کنند.

میامی نیوز- فرمانده سپاه شهرستان میامی گفت:پاسداران انقلاب با اقتدا به امام حسین (ع) و ترجیح رضایت خداوند، در هر عرصه‌ای که تکلیف حضور داشته اند ولو با مظلومیت، در اوج اقتدار و صلابت عمل می کنند.

سرهنگ غلامرضا فلاحتی در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز ضمن تبریک سوم شعبان سالروز میلاد با سعادت امام حسین(ع)و روز پاسدار،ابراز داشت: روز پاسدار وجه تسمیه آن  نسبت به پاسداری با ویژگی ها و اوصاف حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در دفاع از سنّت ها و ارزش‌های دین الهی، آزادگی ، حریّت و شجاعت آن حضرت در مقابله با ظلم و ستم و جهاد و جانفشانی در برابر ستمگران می باشد .

وی افزود:روز پاسدار یادآور ایثار و رشادت سروقامتان سبز پوشی است که با تأسی به سیره امام حسین (ع)  و دنباله روی از فرهنگ عاشورا، زیباترین صحنه‌های حماسه و ایثار را در تاریخ انقلاب و نظام اسلامی آفریده و حسینی شدن و حسینی زیستن را در عرصه جنگ سخت و جنگ نرم به منصه ظهور رسانده اند.

فرمانده سپاه شهرستان میامی تصریح کرد:پاسداران نه تنها در میادین نبرد نظامی با مدیریت و روحیه جهادی خوش درخشیده و حماسه های آنان در مقابله با گروهک‌های تروریستی و تجزیه طلب و متجاوزین بعثی در داخل مرزهای کشور تا مهار توسعه‌طلبی صهیونیسم و سرکوب تروریسم وحشی و کور تکفیری و دفاع از حرم در خارج از مرزها، موجب امید دوستان ویأس دشمنان انقلاب و ایران اسلامی است، بلکه مردمی بودن و خدمت به جامعه و حفظ سرمایه اجتماعی به عنوان پشتوانه‌ای برای اقتدار نظام و تولید قدرت نرم نیز از جمله افتخار آفرینی های آنان به شمار می‌آید که از متن جامعه و مردم برآمده و برای حفظ عزت مردم و کشور جامه رزم و جهاد پوشیده اند.

فلاحتی گفت: پاسداران انقلاب با اقتدا به امام حسین (ع) و ترجیح رضایت خداوند، در هر عرصه‌ای که تکلیف حضور داشته اند ولو با مظلومیت، در اوج اقتدار و صلابت عمل کرده و هیچگاه شقاوت و قدرت ظاهری دشمن بیرونی و یا ملامت و فتنه انگیزی نفاق داخلی نتوانسته مانع انجام تکالیف و رسالت پاسداری آنان شود چراکه معنویت ، بصیرت، ایمان و اعتقاد دینی و روحیه و عمل انقلابی را از همان مکتب حسینی آموخته و در صحنه سخت جهاد و مبارزه تمرین و درونی ساخته و پشتوانه ی رفتار و عمل خود قرار داده اند.

وی ابراز داشت:از این رو یزیدیان زمان با احساس خطر از این ویژگی های پاسداران به عنوان فرزندان ملت و سربازان ولایت، آنان را آماج تهمت ها و تخریب های ناجوانمردانه و نسبت های ناروا قرار داده و می دهند .

فرمانده سپاه شهرستان میامی در ادامه با بیان اینکه  دریافت مدال افتخار «ای کاش من هم یک پاسدار بودم» از پیشوای بزرگ انقلاب اسلامی برای ایستادگی و مقاومت تمامی نسل های سپاه بر موضع پاسداری کفایت می‌کند،افزود: افتخار نامیدن پاسداری از انقلاب به عنوان هویتی زنده و پویا از سوی فرماندهی معظم کل قوا مهر تاییدی بر ماهیت پر افتخار پاسداری به حساب می‌آید.

فلاحتی گفت: امید است با عنایات خدای متعال و عمل به فرمایشات رهبرفرزانه انقلاب بتوانیم در سال حمایت از تولید کالای ایرانی گام های موثری در جهت مقابله با جنگ اقتصادی دشمن برداشته و با بهره گیری از ظرفیت عظیم بسیج دشمنان انقلاب اسلامی رادر رسیدن به اهداف شومشان ناکام بگذاریم و در حل مشکلات معیشتی مردم عزیزمان گام های موثری را برداریم.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , سیاسی  , مناسبتهای ملی ومذهبی  , گفتگو

میامی نیوز-شهردار میامی طی پیامی ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر قهرمان،سوم خرداد را سالروز حماسه سازی ملت ایران دانست. به گزارش میامی نیوز، محمد صادقی در آستانه سوم خرداد ماه سالروز فتح خرمشهر قهرمان توسط رزمندگان اسلام و هفته ایثار و...

مطالب مرتبط

میامی نیوز-شهردار میامی،طی پیامی،ولادت امام حسین(ع)،حضرت ابوالفضل(ع)وامام سجاد(ع) را تبریک گفتند. دراین پیام آمده است: دفاع از آرمان‌های اصیل الهی و اسلام ناب محمدی(ص) همتی جانانه می‌طلبد که بی‌شک در امام حسین(ع) و یاران با وفایش به عنوان الگوی جاودانه پاسداری از...