چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, علمی وپزشکی  »   اولین نشست هیات مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان شاهرود با رییس دانشگاه علوم پزشکی
179 بازدید
۲۸ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۴۱

اولین نشست هیات مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان شاهرود با رییس دانشگاه علوم پزشکی

میامی نیوز-جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان شاهرود با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه،در این جلسه دکترچمن ضمن تشکر از اقدامات بعمل آمده توسط مجمع خیرین سلامت برهمکاری و تعامل  مجمع خیرین سلامت با دانشگاه تاکید و از پیگیری وخدمات ارزنده مجمع خیرین سلامت تقدیر نمود.

دکتر چمن با اشاره به لزوم مشارکت خیرین سلامت در رفع نیازهای حوزه سلامت باتوجه به وضعیت موجود بیان داشت: بخش مهمی از نیازمندی هاو مشکلات فعلی ما مربوط به مطالبات بیشترین هزینه سازمانی ما مربوط به هزینه های پرسنلی است که شامل تامین و بکار گیری و پرداختی به کارکنان به منظور جبران خدمت ایشان می باشد که این بخش بالاترین هزینه را به خود اختصاص می دهد.

رییس دانشگاه علوم مپزشکی تصریح کرد بعد از نیروی انسانی تامین تجهیزات بخصوص در حوزه درمان رتبه دوم هزینه های بخش سلامت را شامل می شود و در رتبه سوم ساخت واحداث پروژه ها قرار دارد که با توجه به بحران مالی و معوقه های کارکنان و پزشکان قطعا اولویت ما بجای پروژ ه ها متوجه نیروی انسانی خواهد بود.

دکتر چمن گفت : عدم وجود جبران اعتبار و منافع مالی جهت جبران خدمت و پرداختی کارکنان گاها مانع از اعمال فرآیند های مدیریتی در حوزه های پایش نظارت اجرای سیستم تشویق اجرای سیستم و تنبیه خواهد شد.

دکتر چمن با اشاره به وضعیت بودجه ها در بحث عمرانی گفت با توجه به شرایط موجود کمک خیرین جهت اجرای پروژه ها بخصوص پروژه اورژانس بیمارستان امام  حسین (ع) و پلی کلینیک تخصصی دانشگاه ضروری و تعیین کننده می باشد.

وی گفت اورژانس بیمارستان امام حسین (ع) که سالانه حدود ۳۷۰ هزار مراجعه کننده دارد از نظر فضا و امکانات در این ۸ سال توسعه و گسترش متناسب با نیازهای مردم و تعداد مراجعین پیدا نکرده است ولازم است پروژه جدید اورژانس با کمک خیرین سلامت سریعتر به مرحله بهره برداری برسد.تصویرتصویر

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , علمی وپزشکی

میامی نیوز، همزمان با سالروز فتح خرمشهر نمایشگاه عکس با عنوان شهری که خدا آزاد کرد در نگارخانه نگاه شهرستان میامی افتتاح می شود. سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: با توجه به اهمیت زنده نگاه داشتن روحیه...

مطالب مرتبط