چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, ایران و جهان, جوانان  »   بازدید بیش از ۱۰۷ هزار نفر از بقاع متبرکه شاهرود و میامی
71 بازدید
۱۷ فروردین ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۵۷

رئیس اداره اوقاف شاهرود و میامی خبر داد:

بازدید بیش از ۱۰۷ هزار نفر از بقاع متبرکه شاهرود و میامی

میامی_نیوز،رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های شاهرود و میامی از حضور بیش از ۱۰۷ هزار زائر در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه این دو شهرستان در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،حجت‌الاسلام سعید غیرتمند با اشاره به ۱۴ مکان مجری طرح آرامش بهاری با حضور هشت روحانی در آستان امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان‌های شاهرود و میامی در ایام نوروز امسال اظهار داشت: در ایام نوروز، ۱۰۷ هزار و ۲۹۰ نفر زائر در این اماکن حضور یافتند.

وی تصریح کرد: همچنین ۲۹ هزار و ۱۰۰ نفر اسکان داده شدند و ۱۹ هزار و ۹۵۳ نفر مشاوره و برنامه‌های کودکانه دریافت کردند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های شاهرود و میامی افزود: غرفه‌های خیمه‌های معرفت، نماز جماعت، سخنرانی، پاسخگویی به مسائل شرعی، مشاوره وقف و مشاوره خانواده از برنامه‌های اجرا شده در طرح آرامش بهاری در ۱۴ مکان در این دو شهرستان بوده است.

غیرتمند خاطرنشان کرد: اجرای برنامه به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)، وفات حضرت زینب (س)، روز جمهوری اسلامی، ولادت امام جواد (ع) و شهادت امام هادی (ع) از دیگر برنامه‌های طرح آرامش بهاری در اماکن متبرکه شهرستان‌های شاهرود و میامی در ایام نوروز امسال بوده است.

وی با تقدیر از خادمان و هیأت امنای بقاع متبرکه و آستان امامزادگان و همه دست‌اندرکاران برگزاری این طرح در این دو شهرستان، بر لزوم اجرای برنامه‌های فرهنگی با برنامه‌ریزی بهار در آینده تأکید کرد.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , ایران و جهان  , جوانان

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط

میامی نیوز  - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شاهرود و میامی گفت: مهلت ثبت‌نام چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم در این شهرستانها آغاز شد. به گزارش میامی نیوز ، حجت‌الاسلام سعید غیرتمند در نشست برنامه‌ریزی برای مسابقات قرآنی...