برگزاری دوره آموزشی تونفا در میامی

میامی نیوز-مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه میامی از بر گزاری دوره آموزشی تونفا با حضور کارکنان سپاه میامی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری میامی نیوز به نقل از خبرگزاری بسیج، دوره آموزشی تونفا با حضور کنارکان پایور سپاه میامی در سالن ورزشی داره تربیت بدنی شهر میامی برگزار شد.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه میامی در این خصوص به خبرنگار خبرگزاری بسیج در میامی گفت:در این دوره آموزشی یک روزه که به همت تربیت بدنی سپاه میامی برگزار شد در کلاس عملی توسط ابوالفضل رضایی برگزار شد و شرکت کنندگان نسبت به تاکتیک های روز و روش های مبارزه ای آشنا شدند.

اسماعیل گودرزی گفت: این دوره آموزشی با هدف حفظ وارتقاءآمادگی نیروهای پایور و یاد آوری تکتیک ها و روش های مبارزه ای با استفاده از تونفا برگزار شد.

وی در ادامه بیان کرد: در جهت ارتقاء سطح آمادگی جسمانی بسیجیان نیز برنامه های مختلف ورزشی در نظر گرفته شده که به مرحله اجرا در خواهد آمد.

رضا مهديان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

دعوت امام جمعه میامی برای حضورگسترده مردم در انتخابات

پ اسفند ۶ , ۱۳۹۴
همزمان با فرارسیدن هفتم اسفند ماه امام جمعه میامی با صدور پیامی از مردم شهرستان میامی برای حضور گسترده در انتخابات دعوت کرد. به گزارش پایگاه خبری میامی نیوز،حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور با صدور پیامی از مردم عزیز شهرستان میامی برای حضور گسترده پای صندوقهای رای در هفتم اسفند […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP