پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, فرهنگی وهنری, مناسبتهای ملی ومذهبی, گالری  »   برگزاری نمایشگاه شهری که خدا آزاد کرد در میامی
46 بازدید
۲ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۴۸

برگزاری نمایشگاه شهری که خدا آزاد کرد در میامی

میامی نیوز_نمایشگاه عکس" شهری که خدا آزاد کرد" در نگارخانه نگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی افتتاح می شود.

میامی نیوز، همزمان با سالروز فتح خرمشهر نمایشگاه عکس با عنوان شهری که خدا آزاد کرد در نگارخانه نگاه شهرستان میامی افتتاح می شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: با توجه به اهمیت زنده نگاه داشتن روحیه ایثار، مقاومت و شهادت در جامعه نمایشگاه عکس شهری که خدا آزاد کرد به مناسبت گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهربا تعداد ٢٠عکس از رشادت غیور مردان دفاع مقدس در نگارخانه نگاه افتتاح خواهد شد.

رضا مهدیان با بیان اینکه جوانان و نوجوانان باید در جریان ایثارگری شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس  باشند تصریح کرد: زبان هنر به ویژه هنرهای بصری در انتقال مفاهیم بسیار تاثیرگذار هستند و عکس یکی از این هنرهاست که دستگاه های فرهنگی و آموزشی می توانند از شرایط فراهم شده در انتقال و ایجاد روحیه مقاومت و شهادت در جوانان و نوجوانان استفاده کنند.

وی افزود:این نمایشگاه تا تاریخ١٠ خردادماه ٩٧ دایر خواهد بود و علاقه مندان می توانند جهت بازدید از نمایشگاه هر روز از ساعت ٨ الی ١۴به نگارخانه نگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی مراجعه نمایند

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , فرهنگی وهنری  , مناسبتهای ملی ومذهبی  , گالری

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط