پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, سیاسی, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   بیانیه جامعه مداحان شهرستان میامی به مناسبت روز قدس ۹۷
34 بازدید
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۸:۲۸

بیانیه جامعه مداحان شهرستان میامی به مناسبت روز قدس ۹۷

جامعه مداحان شهرستان میامی همزمان با فرارسیدن  روز جهانی قدس با صدور پیامی حضور گسترده عموم مردم در راهپیمایی این روز را خواستار شدند.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همایش روز قدس، به منزله اعلام مواضع مشترک مردم اقصی نقاط جهان علیه رژیم سفاک و جعلی اسرائیل و بلکه سیطره‌ مشتی صهیونیست دزد و غارتگر بر ارکان قدرت نظام سلطه‌ جهانی است.

خیانت‌های آشکار کشور‌های مرتجع منطقه و دیکتاتور‌های دست نشانده و بازی انتقال سفارت آمریکا به قدس روزهای خونینی را برای مردم فلسطین رقم زده است.
امروز این پاره تن جهان اسلام در آتش حق و کینه مستکبران می‌سوزد و فریاد استغاثه مظلومان بلند شده است. سکوت و بی‌تفاوتی نسبت به این ظلم و فساد صهیونیستها خیانت و همراهی با کفر و استکبار است.

امسال در شرایطی به روز جهانی قدس نزدیک می شویم که رژیم جعلی صهیونیستی با حمایت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، بیش از گذشته نسبت به ملت مظلوم فلسطین گستاخ شده است.
انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف، زمینه ساز سرکشی هرچه بیشتر رژیم نتانیاهو شده و طی هفته های اخیر شاهد، شهادت و زخمی شدن صدها فلسطینی بودیم که با راهپیمایی مسالمت آمیز خویش خواستار بازگشت به سرزمین اصلی خویش بودند.

ملت رشید و شجاع ایران اسلامی، امسال نیز همچون سالهای قبل به میدان آمده و با برپایی راهپیمایی باشکوه این روز در سراسر میهن اسلامی، حماسه روز قدس ۹۷ را رقم خواهند زد.

جامعه مداحان،شاعران و هئیات مذهبی شهرستان میامی همگام با ملت بزرگ ایران و همه آزادگان جهان با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، آرمان فلسطین را عهد ناگسستنی دانسته و فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سرخواهند داد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , سیاسی  , مناسبتهای ملی ومذهبی

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط

به گزارش میامی نیوز،شورای فرهنگ عمومی شهرستان میامی دربیانیه ای،روز قدس را روز تحکیم و تجدید پیمان مردم بزرگوار ایران در دفاع از آزادی ، ایثار و کرامت انسانی دانست. دراین بیانیه آمده است: امروز جوانان، مردان و زنان و کودکان و...
در این بیانیه که به دفتر  میامی نیوز ارسال‌شده آمده است: ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله‌العظمی الامام خامنه‌ای "مدظله‌العالی" می‌فرمایند: روز قدس فقط روز فلسطین نیست؛ روز امت اسلامی است. روز فریاد رسای مسلمانان علیه سرطان کشنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی...