شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار, جوانان  »   تأمین امنیت به مشارکت عموم مردم منطقه نیاز دارد
206 بازدید
۱۶ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۰۶

فرمانده انتظامی میامی:

تأمین امنیت به مشارکت عموم مردم منطقه نیاز دارد

فرمانده انتظامی شهرستان میامی گفت: امنیت یک محصول جمعی است که به مشارکت عموم مردم منطقه نیاز دارد.

به گزارش میامی نیوز، جلسه آموزشی پیشگیری از سرقت عصر امروز برای دامداران و کشاورزان کلاته‌های شرقی شهرستان میامی برگزار شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میامی در این جلسه که با حضور اعضای شورای اسلامی روستا و دهیار کلاته‌های شرقی انجام شد، از تعامل و همراهی خوب و نزدیک مردم با پلیس برای ایجاد یک امنیت مطلوب و پایدار در منطقه تقدیر کرد و گفت: امنیت یک محصول جمعی است که به مشارکت عموم مردم منطقه نیاز دارد.

احمد حاج‌پروانه در این جلسه آموزشی به موضوع نحوه ارتباط با تلفن ۱۱۰ و سامانه ارتباط مردمی ۱۹۷ نیز اشاره کرد و گفت: شهروندان یا خانواده‌ها و افرادی که برای آن‌ها کار می‌کنند، در صورت بروز هرگونه مشکل یا خطر تماس گرفته و از خدمات پلیس استفاده کنند.

در این جلسه که به‌صورت پرسش و پاسخ ادامه داشت، مردم نقطه نظرات خود را در خصوص عملکرد و تعامل پلیس با مردم بیان داشته و از حضور ملموس پلیس در منطقه که نسبت به گذشته بهتر شده است، ابراز رضایت کردند.

فارس

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , جوانان

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط