چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار, اقتصاد, جوانان, سیاسی  »   تبدیل پنج هزار متر شبکه سیمی به کابل خود نگهدار در میامی
66 بازدید
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱۶:۵۴

اسماعیلی سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان میامی:

تبدیل پنج هزار متر شبکه سیمی به کابل خود نگهدار در میامی

میامی نیوز_سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان میامی از تبدیل پنج هزار و ۳۰۰ متر شبکه سیمی فشار ضعیف به کابل خودنگهدار در این شهرستان در سال ۹۶ خبرداد.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، عباسعلی اسماعیلی سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان میامی با اشاره به این که در راستای طرح پیک سایی، ۳۳ انشعاب در این شهرستان اصلاح گردیده است گفت : عملیات بهینه سازی ۱۶۷ اشتراک برق در جهت کاهش تلفات به اجرا درآمده است.

وی بابیان این که در سال گذشته ۷ هزار و ۶۰۰ متر شبکه فشار ضعیف هوائی و زمینی احداث شده است افزود : ۱۷هزار و ۵۰۰ متر شبکه فشار متوسط هوائی و زمینی در زمان قید شده دایرگردیده است.

سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان میامی با ابراز این که ۳۵ هزار و ۵۰۰ متر شبکه های توزیع برق بهینه سازی شده است اظهارداشت : با تلاش نیروهای اجرائی این مدیریت، ۲۱ ایستگاه هوائی توزیع برق نیز برقرار گردیده است.

اسماعیلی با اعلام این که ظرفیت کل پست های توزیع برق این شهرستان هم اینک، ۵۳هزار و ۱۲۵ کیلوولت آمپر است تصریح کرد : ۴۶۸ دستگاه سرچراغ جدید در سطح شهرستان نصب گردیده است.

وی با اشاره به انجام ۱۱۶ پروژه عمرانی برق رسانی در سال قبل تصریح کرد : در راستای اجرای این پروژه ها، مبلغ ۲۴ میلیارد و ۷۰۸ میلیون ریال اعتبار صرف شده است.

اسماعیلی بیان داشت : احداث کنتورهای طرح فراسامانه اندازه گیری و مدیریت انرژی (فهام) ولتاژ اولیه، نصب دستگاه های ریکلوزر، سکسیونر گازی و سکشنالایزر ، از مهم ترین برنامه های انجام شده این مدیریت در راستای افزایش قابلیت اطمینان شبکه های توزیع برق این شهرستان در طول سال ۹۶ به شمار می رود.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اقتصاد  , جوانان  , سیاسی

به گزارش میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ، امیرحسام رحیمی گفت : این برنامه با هدف ارتقای سطح فیلم سازی در شهرستان برگزار شد که برای اولین بار درسطح شهرستان میامی برگزار می...

مطالب مرتبط