شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, حوادث, گفتگو  »   تردد در محور میامی-سبزوار برقرار شد/تردد پرحجم در مسیر تهران-مشهد
112 بازدید
۲۸ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۱۶

تردد در محور میامی-سبزوار برقرار شد/تردد پرحجم در مسیر تهران-مشهد

میامی نیوز – رئیس پلیس‌راه استان سمنان گفت: با تلاش پلیس‌راه و عوامل راهداری محور میامی-سبزوار به‌طور کامل بازگشایی شد و تردد در آن برقرار است.

سرهنگ حسن خسروجردی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه شب گذشته واژگونی یک دستگاه وانت نیسان در محور تهران-گرمسار مرگ دو سرنشین این خودرو را رقم زد، گفت: این حادثه به دلیل بی‌توجهی راننده به جلو اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: در جاده‌های یک‌طرفه خستگی و خواب‌آلودگی اغلب واژگونی خودرو را به دنبال دارد و استراحت به‌موقع برای رانندگان توصیه می‌شود.

وی افزود: صبح دوشنبه برخورد تریلی به ۱۶ خودرو در کیلومتر ۶۴ میامی-سبزوار منجر به مصدوم شدن دو نفر شد که با تلاش پلیس‌راه و عوامل راهداری این محور به‌طور کامل بازگشایی و تردد در آن برقرار است.

رئیس پلیس‌راه استان سمنان با بیان اینکه رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز حوادث تلخ جلوگیری می‌کند، گفت: از رانندگان تقاضا داریم به‌محض احساس خستگی و خواب‌آلودگی بلافاصله در اولین توقفگاه استراحت و سپس  طی مسیر کنند.

خسروجردی اضافه کرد: هم‌اکنون در مسیر تهران-مشهد شاهد تردد پرحجم اما روان خودروها هستیم که از همه رانندگان تقاضا داریم در این محور با رعایت فاصله طولی و سرعت مناسب تردد کنند.

از ابتدای طرح ترافیکی نوروزی تاکنون در مجموع ۴۵ حادثه در محورهای استان سمنان به وقوع پیوسته است.

۲۸۶ سانحه فوتی، جرحی و خسارتی در طی ایام نوروز ۹۶ به وقوع پیوست و ۲۸ نفر در محورهای استان سمنان جان باختند.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , حوادث  , گفتگو

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط