جمعه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
»   اخبار, حوادث  »   تصادف وانت پیکان در محور عباس آباد- میامی ۲ کشته داشت
127 بازدید
۱۰ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۱

تصادف وانت پیکان در محور عباس آباد- میامی ۲ کشته داشت

میامی نیوز-رئیس پلیس راه استان سمنان از فوت دو نفر بر اثر واژگونی وانت پیکان در محور عباس آباد-میامی خبر داد و گفت: در این حادثه پسر بچه چهار ساله مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شد.

به گزارش میامی نیوز،سرهنگ حسن خسروجردی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان اینکه واژگونی خودرو پیکان وانت در محور عباس آباد-میامی مرگ دو سرنشین و مصدومیت کودک چهار ساله را رقم زد، ابراز داشت: این حادثه ظهر پنج شنبه در ۱۰ کیلومتری روستای عباس آباد به وقوع پیوست که هم اکنون مصدوم حادثه در شاهرود تحت مداوای پزشکان است.

وی با بیان اینکه واژگونی خودرو ۶۰ درصد حوادث رانندگی را به خود اختصاص می دهد، افزود: با توجه به اینکه بیشترین عامل حوادث رانندگی را نداشتن تمرکز و عدم دقت کافی به جلو شامل می شود، لذا از رانندگان تقاضا داریم به محض احساس عدم هوشیاری از ادامه مسیر خودداری کنند.

رئیس پلیس راه استان سمنان تاکید کرد: با توجه به یکنواختی محورهای استان از رانندگان تقاضا داریم بعد از یک ساعت رانندگی به طور کامل از خودرو پیاده شده و استراحت یک ربع را در برنامه خود قرار دهند.

خسروجردی بیان داشت: نیروهای هلال احمر و پلیس راه در طول محورهای استان سمنان فعال هستند بنابراین رانندگان می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل به این دو نهاد مراجعه کنند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , حوادث

میامی نیوز-مدیرکل امور عشایری استان سمنان بابیان اینکه عشایر میامی ۳۴۰ تن فرآورده لبنی در سال تولید می‌کنند، گفت: این میزان هشت درصد لبنیات تولیدی عشایر استان است. به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حمید رضا حسینی در نشست هماهنگی امور عشایر...

مطالب مرتبط