یکشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
»   اخبار  »   تعریض و بهسازی جاده گرمه به میامی
112 بازدید
۲۲ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۷:۴۸

تعریض و بهسازی جاده گرمه به میامی

فرماندار گرمه در جلسه شورای ترافیک شهرستان ضمن تاکید بر حل مسایل و مشکلات ترافیک شهرستان گفت: جاده گرمه به میامی تعریض و بهسازی می شود.

به گزارش میامی نیوز، علی محمدزاده فرماندار گرمه در جلسه شورای ترافیک این شهرستان با بیان سخنانی در خصوص نقش فرهنگ در کاهش بار ترافیکی گفت: بی گمان اقدامات فرهنگی برای رعایت کردن قوانین راهنمایی رانندگی می تواند در کاهش بار ترافیکی ، تصادفات شهر و افزایش ضریب امنیت افراد موثر باشد.

وی با تاکید بر اینکه همه باید تلاش کنیم تا مسائل و مشکلات ترافیک شهرستان برطرف شود افزود: مدیران دستگاه های اجرایی می بایست با بررسی نواقص و نیازها و با همکاری همه جانبه در رفع مشکلات ترافیکی شهرستان اقدام مایند.

فرماندار گرمه بیان داشت: باتوجه به آغاز سفرهای تابستانه وضرورت اتخاذ تمهیدات برای اصلاح نقاط حادثه خیز و پوشش جاده های مواصلاتی شهرستان وهمچنین معابر خیابانها ی سطح شهرهای شهرستان تاکید نمود، و همچنین با پیگیری و هماهنگی های انجام شده با فرمانداری شهرستان میامی قرارشد جاده گرمه به میامی تعریض وبهسازی شود.

خاطر نشان می گردد از دیگرمصوبات این جلسه، خط کشی بلوار امام رضا وکنار گذر خلیج فارس شهر گرمه توسط راهداری وشهرداری انجام شود،مقرر شد طی یک هفته آینده طرح احداث استراحت گاه در ورودی شهرها توسط پلیس راه وراهداری ،وتامین اعتبار به مبلغ ۵۰۰میلیون ریال توسط فرمانداری صورت پذیرد ، نصب سرعت کاه استاندارد در شهر ایور ،نصب تابلوهای معرفی اماکن گردشگری ومحصولات روستاها در کنار جاده های اصلی توسط دهیاریها وبخشداری وتردد ماشین آلات کشاورزی در جاده ها با رعایت قوانین ونصب علائم هشدار دهنده  عنوان گردید.

پایگاه خبری گرمه

خبربعدی میامی نیوز اخبار

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،رضا مهدیان درنشست با مسئولین انجمنهای فرهنگی وهنری شهرستان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از تلاش انجمن های فرهنگی و هنری گفت: برای ایجاد نشاط در جامعه لازم است با توجه به نیاز های مردم...

مطالب مرتبط