جمعه, ۰۴ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر, اقتصاد, سیاسی, مذهبی  »   تقویت اقتصاد خانوارها اولویت برنامه دولت دوازدهم باشد
168 بازدید
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۱۵

امام جمعه میامی:

تقویت اقتصاد خانوارها اولویت برنامه دولت دوازدهم باشد

میامی نیوز - امام جمعه میامی خطاب به دولت دوازدهم گفت: تقویت اقتصاد خانوارها، بهبود معیشت مردم و خروج از رکود اولویت برنامه مدیران اقتصادی و کابینه جدید باشد.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته میامی در مسجد جامع این شهر، با اشاره به مراسم تحلیف ریاست جمهوری و معرفی کابینه دولت دوازدهم، ضمن تأکید بر اینکه مردم وظیفه خود را انجام داده‌اند، ابراز داشت: مجلس نیز باید وظیفه خود را در قبال مردم به‌خوبی انجام دهد و انتظارات ایشان را محقق کنند.

وی خطاب به دولت و کابینه وزیران و قوه مقننه، گفت: تقویت اقتصاد مردم امروز اولویت برنامه‌ها و بهبود معیشت مردم و خروج از رکود مدنظر دولت جدید و مدیران اقتصادی باشد.

امام‌جمعه میامی در ادامه با اشاره به ۱۷ مرداد ضمن تقدیر از خبرنگاران و اصحاب رسانه، افزود: خبرنگاران پیش‌آهنگ و پیش‌قراول و خط مقدم تحقق برنامه‌های نظام هستند و عهده‌دار آگاهی بخشی به مردم و مسئولان هستند.

صفایی پور همچنین به‌روز مقاومت اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: حزب‌الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه و با مقاومت همه‌جانبه در برابر دشمنان خود پیروز شدند و دشمنان بدانند ملت‌های اسلامی با مقاومت در برابر آنان ایستادگی خواهند کرد.

وی همچنین با اشاره به سالروز بازگشت اولین آزادگان به کشور، گفت: آزادگان رسولان و پیام‌رسان نظام جمهوری اسلامی هستند.

امام‌جمعه میامی در ادامه با اشاره به‌روز حمایت از صنایع کوچک گفت: این شهرستان نیازمند توجه بیشتر به صنایع کوچک است و صنعت می‌تواند به تحقق اقتصاد مقاومتی و از بین بردن اثر تحریم‌ها کمک بیشتری کند.

صفایی پور از آغاز به کار حوزه علمیه آیت‌الله داودی میامی در شهریورماه سال جاری خبر داد و افزود: رشد فکری و توسعه علمی جامعه به عهده فرهنگیان است و حوزه علمیه و دانشگاه منابع  تولید علم و دانش و به‌عنوان ستون‌های اصلی آموزش کشور هستند.

وی گفت: حوزه‌های علمیه از ابتدا با پشتوانه مردمی فعالیت خود را آغاز و ادامه دادند و مردم متولی حوزه‌ها هستند و روحانیت نیز از جنس مردم بوده و برای مردم و اسلام به انجام تبلیغ مبانی دینی در جامعه می‌پردازند.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , اقتصاد  , سیاسی  , مذهبی

میامی نیوز، همزمان با سالروز فتح خرمشهر نمایشگاه عکس با عنوان شهری که خدا آزاد کرد در نگارخانه نگاه شهرستان میامی افتتاح می شود. سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: با توجه به اهمیت زنده نگاه داشتن روحیه...

مطالب مرتبط

میامی نیوز-امام‌جمعه میامی ماحصل حمایت از تولید داخلی را استقلال اقتصادی عنوان کردوگفت: حمایت از تولید داخلی یکی از ضرورت‌های اقتصاد مقاومتی و توسعه کشور محسوب می‌شود. به گزارش میامی نیوز به نقل از شبستان،حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور  در گفتگویی بر...
میامی نیوز  - امام جمعه میامی با بیان اینکه مدیریت اسلامی الگوی مناسبی برای مسئولان جامعه است، گفت: رفتار مهربان و حل سریع مشکلات مردم از مهمترین شاخصه های مدیریت اسلامی است‌. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی...
میامی نیوز  - امام جمعه میامی فناوری هسته ای را افتخاری برای نظام اسلامی دانست و گفت: ملت ایران از حق خود درباره این فناوری کوتاه نخواهد آمد. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های...
میامی نیوز  - امام جمعه میامی با بیان اینکه دشمن با انواع دسیسه ها می کوشد تا الگوهای اسلامی را در جامعه کمرنگ جلوه دهد، گفت: زنان در برابر این توطئه ها باید کاملا هوشیار و بیدار باشند. به گزارش خبرنگار میامی...