شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
»   اخبار, اسلایدر, اقتصاد, سیاسی, مذهبی  »   تقویت اقتصاد خانوارها اولویت برنامه دولت دوازدهم باشد
85 بازدید
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۱۵

امام جمعه میامی:

تقویت اقتصاد خانوارها اولویت برنامه دولت دوازدهم باشد

میامی نیوز - امام جمعه میامی خطاب به دولت دوازدهم گفت: تقویت اقتصاد خانوارها، بهبود معیشت مردم و خروج از رکود اولویت برنامه مدیران اقتصادی و کابینه جدید باشد.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته میامی در مسجد جامع این شهر، با اشاره به مراسم تحلیف ریاست جمهوری و معرفی کابینه دولت دوازدهم، ضمن تأکید بر اینکه مردم وظیفه خود را انجام داده‌اند، ابراز داشت: مجلس نیز باید وظیفه خود را در قبال مردم به‌خوبی انجام دهد و انتظارات ایشان را محقق کنند.

وی خطاب به دولت و کابینه وزیران و قوه مقننه، گفت: تقویت اقتصاد مردم امروز اولویت برنامه‌ها و بهبود معیشت مردم و خروج از رکود مدنظر دولت جدید و مدیران اقتصادی باشد.

امام‌جمعه میامی در ادامه با اشاره به ۱۷ مرداد ضمن تقدیر از خبرنگاران و اصحاب رسانه، افزود: خبرنگاران پیش‌آهنگ و پیش‌قراول و خط مقدم تحقق برنامه‌های نظام هستند و عهده‌دار آگاهی بخشی به مردم و مسئولان هستند.

صفایی پور همچنین به‌روز مقاومت اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: حزب‌الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه و با مقاومت همه‌جانبه در برابر دشمنان خود پیروز شدند و دشمنان بدانند ملت‌های اسلامی با مقاومت در برابر آنان ایستادگی خواهند کرد.

وی همچنین با اشاره به سالروز بازگشت اولین آزادگان به کشور، گفت: آزادگان رسولان و پیام‌رسان نظام جمهوری اسلامی هستند.

امام‌جمعه میامی در ادامه با اشاره به‌روز حمایت از صنایع کوچک گفت: این شهرستان نیازمند توجه بیشتر به صنایع کوچک است و صنعت می‌تواند به تحقق اقتصاد مقاومتی و از بین بردن اثر تحریم‌ها کمک بیشتری کند.

صفایی پور از آغاز به کار حوزه علمیه آیت‌الله داودی میامی در شهریورماه سال جاری خبر داد و افزود: رشد فکری و توسعه علمی جامعه به عهده فرهنگیان است و حوزه علمیه و دانشگاه منابع  تولید علم و دانش و به‌عنوان ستون‌های اصلی آموزش کشور هستند.

وی گفت: حوزه‌های علمیه از ابتدا با پشتوانه مردمی فعالیت خود را آغاز و ادامه دادند و مردم متولی حوزه‌ها هستند و روحانیت نیز از جنس مردم بوده و برای مردم و اسلام به انجام تبلیغ مبانی دینی در جامعه می‌پردازند.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , اقتصاد  , سیاسی  , مذهبی

میامی نیوز - امام جمعه موقت میامی ضمن اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: این حضور به پاسداری از آرمان‌های انقلاب و تداوم راه شهدا منجر می‌شود. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام مجید بخشی در خطبه‌های...

مطالب مرتبط

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، ضمن اشاره به اتفاقات رخ داده در سال۸۸ و نقش دشمنان داخلی و خارجی در آن، تاکید کرد:...
به گزارش میامی نیوز، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور صبح شنبه در هجدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی میامی به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، ضمن اشاره به سالروز نخستین نماز جمعه اقامه شده در انقلاب اسلامی، بیان...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی در مسجد جامع، ضمن بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره تأکیددارند که آمریکا قابل‌اعتماد نیست، بیان کرد: از روزی که آمریکا پا...
به گزارش میامی نیوز،حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور با صدور پیامی حضور پرشور همه مردم مسلمان بویژه مردم ولایتمدار شهرستان میامی در راهپیمایی روز جهانی قدس را خواستار شد. متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم نامگذاري آخرين جمعه ماه...