چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اقتصاد, سیاسی  »   توجه مسئولان به روستاها پررنگ‌تر شود/ روستاها مبدأ توسعه کشور
88 بازدید
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱۷:۲۲

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان:

توجه مسئولان به روستاها پررنگ‌تر شود/ روستاها مبدأ توسعه کشور

میامی نیوز- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با تاکید بر اینکه توجه مسئولان به روستاها باید پر رنگ‌تر از گذشته شود، گفت: خدمت‌رسانی صادقانه به دورترین نقاط باید در رأس امور قرار گیرد.

میامی نیوز- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با تاکید بر اینکه توجه مسئولان به روستاها باید پر رنگ‌تر از گذشته شود، گفت: خدمت‌رسانی صادقانه به دورترین نقاط باید در رأس امور قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،سعید ناجی پیش از ظهر یک‌شنبه در جلسه شورای اداری میامی به میزبانی فرمانداری این شهرستان بابیان اینکه برای رشد و بالندگی کشور باید توجه مسئولان به روستاها پررنگ‌تر از گذشته شود، ابراز داشت: دولت‌ها برای توانمند شدن باید به مناطق روستایی اتکا داشته باشند و برای رفع مشکلات آن‌ها تلاش کنند.

 وی بابیان اینکه روستاها مبدأ و منشأ توسعه کشورها محسوب شده و در تمام دنیا به روستاها توجه خاصی شده است، افزود: امروز نیازمند به برنامه‌ریزی در حوزه توسعه روستاها هستیم و مسئولان باید خدمات‌رسانی را به دورترین نقاط استان در برنامه کاری خود لحاظ کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه اگر به روستاها توجه شود آینده کشور با مشکل روبرو نخواهد شد، ابراز داشت: مسئولان باید در سفرها و برنامه‌های خود دورترین نقاط را نیز مدنظر قرار دهند لذا خدمت صادقانه و مردمی بودن مدیران باید حفظ شود تا مردم دچار یاس و ناامیدی نشوند.

ناجی ضمن بیان اینکه با همدلی و تقویت برادری شرایط برای افزایش اعتماد عمومی ایجاد خواهد شد، تصریح کرد: باید دفاع از حیثیت نظام‌وظیفه ذاتی همه مسئولان باشد چراکه در نظامی زندگی می‌کنیم که ارزش خود را مدیون ایثار و فداکاری‌هایی است که حیثیت این نظام را تشکیل می‌دهد.

وی بابیان اینکه حضور مردم در همه عرصه‌ها از نعمت بزرگ این انقلاب است، افزود: در برابر بی‌تدبیری، سو مدیریت، تحریم‌ها و فشارهای خارجی صبر مردم ستودنی است و باید در قبال این مردم با وحدت و اتحاد خدمت‌رسانی را سرلوحه امور خود قرار دهیم.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اقتصاد  , سیاسی

به گزارش میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ، امیرحسام رحیمی گفت : این برنامه با هدف ارتقای سطح فیلم سازی در شهرستان برگزار شد که برای اولین بار درسطح شهرستان میامی برگزار می...

مطالب مرتبط

محمد قنبری در حاشیه افتتاح نمایشگاه تیتر انقلاب در میامی در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز ، بابیان اینکه نقش دستگاه‌های فرهنگی ازجمله فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای معرفی آرمان‌های امام و انقلاب بر هیچ‌کس پوشیده نیست، ابراز داشت: برپایی...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، محمود قنبری صبح پنج‌شنبه در دیدار با امام‌جمعه میامی ضمن بیان اینکه هوشیاری مردم و نهادهای امنیتی باعث شد تا دسیسه‌های دشمنان نقش بر آب شود، ابراز داشت: انقلاب اسلامی از بدو پیدایش استقلال و...