توجه مسئولان به روستاها پررنگ‌تر شود/ روستاها مبدأ توسعه کشور

چاپ

میامی نیوز- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با تاکید بر اینکه توجه مسئولان به روستاها باید پر رنگ‌تر از گذشته شود، گفت: خدمت‌رسانی صادقانه به دورترین نقاط باید در رأس امور قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،سعید ناجی پیش از ظهر یک‌شنبه در جلسه شورای اداری میامی به میزبانی فرمانداری این شهرستان بابیان اینکه برای رشد و بالندگی کشور باید توجه مسئولان به روستاها پررنگ‌تر از گذشته شود، ابراز داشت: دولت‌ها برای توانمند شدن باید به مناطق روستایی اتکا داشته باشند و برای رفع مشکلات آن‌ها تلاش کنند.

 وی بابیان اینکه روستاها مبدأ و منشأ توسعه کشورها محسوب شده و در تمام دنیا به روستاها توجه خاصی شده است، افزود: امروز نیازمند به برنامه‌ریزی در حوزه توسعه روستاها هستیم و مسئولان باید خدمات‌رسانی را به دورترین نقاط استان در برنامه کاری خود لحاظ کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه اگر به روستاها توجه شود آینده کشور با مشکل روبرو نخواهد شد، ابراز داشت: مسئولان باید در سفرها و برنامه‌های خود دورترین نقاط را نیز مدنظر قرار دهند لذا خدمت صادقانه و مردمی بودن مدیران باید حفظ شود تا مردم دچار یاس و ناامیدی نشوند.

ناجی ضمن بیان اینکه با همدلی و تقویت برادری شرایط برای افزایش اعتماد عمومی ایجاد خواهد شد، تصریح کرد: باید دفاع از حیثیت نظام‌وظیفه ذاتی همه مسئولان باشد چراکه در نظامی زندگی می‌کنیم که ارزش خود را مدیون ایثار و فداکاری‌هایی است که حیثیت این نظام را تشکیل می‌دهد.

وی بابیان اینکه حضور مردم در همه عرصه‌ها از نعمت بزرگ این انقلاب است، افزود: در برابر بی‌تدبیری، سو مدیریت، تحریم‌ها و فشارهای خارجی صبر مردم ستودنی است و باید در قبال این مردم با وحدت و اتحاد خدمت‌رسانی را سرلوحه امور خود قرار دهیم.