چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر  »   تولید داخل نیازمند حمایت همگانی/ قدردان کارگران باشیم
85 بازدید
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۷:۵۴

تولید داخل نیازمند حمایت همگانی/ قدردان کارگران باشیم

میامی نیوز-امام‌جمعه میامی با تاکید بر ضرورت تحقق شعار سال، مدنظر رهبر معظم انقلاب، گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری در تنگنای اقتصادی، تولید داخل نیازمند حمایت همگانی است.

به گزارش میامی نیوز،حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع، ضمن تأکید بر ضرورت تحقق شعار سال۹۷، مدنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی، تأکید داشت: کار و تلاش در سایه عزم جهادی و تفکر انقلابی می‌تواند جامعه را در مسیر رشد اقتصادی قرار دهد که این امر امروز مدنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار دارد.

وی افزود: تفکر کار و تلاش همراه باروحیه جهادی، اگر در جامعه حاکم شود بسیاری از مشکلات اقتصادی امروز کشور قابل‌رفع هستند و لذا باید اهتمام ویژه‌ای نسبت به تحقق شعار سال در سایه منویات معظم له، داشته باشیم.

ضرورت حمایت از تولید داخلی

امام‌جمعه میامی خواستار توجه ویژه مسئولان به تولید داخلی شد و گفت: حمایت از تولید داخلی یکی از ضرورت‌های اقتصاد مقاومتی و توسعه کشور محسوب می‌شود که ماحصل آن استقلال اقتصادی خواهد بود که از این منظر، دارای اهمیت است.

صفایی پور در ادامه به‌ضرورت قدردانی از کارگران نیز اشاره کرد و تأکید داشت: اگر تولیدات داخلی حمایت شوند قطعاً واحدهای تولیدکننده نیز توانمندی بیشتری دارند و این توان درنهایت به ارتقای معاش کارگران نیز منجر می‌شود که این امر در کنار حفظ اشتغال برای جوانان دو ویژگی بارز تحقق شعار سال۹۷ خواهد بود.

وی همدلی را لازمه تحقق حمایت از تولید داخلی دانست و تأکید داشت: اگر می‌خواهیم به حمایت از تولید جامه عمل بپوشانیم می‌بایست به استقلال سیاسی به‌مثابه یک هدف‌گذاری بلندمدت نگاه کنیم و همچنین می‌بایست در برابر توطئه‌های دشمنان نیز هوشیار باشیم.

رسالت معلمان انسان سازی است

امام‌جمعه میامی در ادامه به هفته معلم هم اشاره‌ای کرد و تأکید داشت: سعادت و شقاوت جامعه درگرو انجام‌وظیفه معلمان محسوب می‌شود و این نشان می‌دهد که رسالت این قشر در جامعه تا چه اندازه وسعت و اهمیت دارد.

صفایی پور با تأکید بر انسان‌ساز بودن شغل معلمی در برابر سایر مشاغل، گفت: معلمان تعلیم و تربیت را وظیفه خود بدانند تا در راستای تربیت نسل آتیه ساز ایران اسلامی موفق باشیم.

وی همچنین خواستار نگاه ویژه به مشکلات معیشتی معلمان و مسائل صنفی این قشر شد.

مهر

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر

به گزارش میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ، امیرحسام رحیمی گفت : این برنامه با هدف ارتقای سطح فیلم سازی در شهرستان برگزار شد که برای اولین بار درسطح شهرستان میامی برگزار می...

مطالب مرتبط

میامی نیوز  - امام جمعه میامی اعتیاد به مواد مخدر را مهم‌ترین مشکل اجتماعی روز جامعه دانست و گفت: عوارض ناشی از آن تهدیدی برای کانون خانواده‌ها است. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور  ظهر آدینه  در خطبه‌های...
میامی نیوز - امام‌جمعه میامی، با توصیف تربیت جوانان جامعه اسلامی به یک پرونده در حال پرواز، گفت: معلم و خانواده دو بال این پرنده هستند که در نبودشان هیچ حرکتی شکل نمی‌گیرد. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور...
به گزارش میامی نیوز به نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان میامی،صبح امروز،سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با امام جمعه میامی دیدار وگفتگو کرد. حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور ضمن تبریک سال نو گفت:برای تحقق شعار سال با...
میامی نیوز- امام جمعه میامی بابیان اینکه انقلاب اسلامی راه بیداری مسلمانان جهان را نشان داد، گفت: پیروی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل(ره) نقطه عطفی برای آزادیخواهان جهان بود. به گزارش خبرنگار میامی نیوز  ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور پیش...