چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, فرهنگی وهنری, قرآن وعترت  »   ثبت‌نام مسابقات قرآنی اوقاف در شاهرود و میامی آغاز شد
132 بازدید
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۲۱

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شاهرود و میامی:

ثبت‌نام مسابقات قرآنی اوقاف در شاهرود و میامی آغاز شد

میامی نیوز  - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شاهرود و میامی گفت: مهلت ثبت‌نام چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم در این شهرستانها آغاز شد.

میامی نیوز  – رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شاهرود و میامی گفت: مهلت ثبت‌نام چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم در این شهرستانها آغاز شد.

به گزارش میامی نیوز ، حجت‌الاسلام سعید غیرتمند در نشست برنامه‌ریزی برای مسابقات قرآنی اوقاف شاهرود به میزبانی این اداره برگزار شد، ضمن بیان اینکه ثبت‌نام چهل و یکمین دوره رقابت‌های قرانی اوقاف آغازشده است، تأکید داشت: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام به مجموعه‌های ذی ربط اوقاف و یا سامانه اینترنتی قرآنیان مراجعه کنند.

وی افزود: تنها بحث ثبت‌نام در مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه شرق استان سمنان، محدودیت سنی است که افراد می‌بایست بالای ۱۸ سال و زیر ۴۰ سال سن داشته باشند.

رئیس اوقاف و امور خیریه شاهرود گفت: چهل و یکمین رقابت‌های قرآنی اوقاف در دو بخش قرآنی و معارف برگزار می‌شود که در بخش قرآنی شرکت‌کنندگان در رشته‌های حفظ پنج جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و کل، قرائت تحقیق و ترتیل حضور خواهند داشت.

غیرتمند تاکید کرد: رشته های معارفی رقابت های قرآنی اوقاف شامل رشته های آیات موضوعی، احادیث، تفسیر قرآن کریم، دعاخوانی، همسرایی و همخوانی قرآن خواهد بود.

وی افزود: این مسابقات در چهار مرحله شهرستان، استان و کشوری و بین المللی برگزار می شود که مرحله نخست در سال۹۷ با حضور علاقمندان برگزار می شود.

خبرگزاری مهر

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , فرهنگی وهنری  , قرآن وعترت

به گزارش میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ، امیرحسام رحیمی گفت : این برنامه با هدف ارتقای سطح فیلم سازی در شهرستان برگزار شد که برای اولین بار درسطح شهرستان میامی برگزار می...

مطالب مرتبط

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،حجت‌الاسلام سعید غیرتمند با اشاره به ۱۴ مکان مجری طرح آرامش بهاری با حضور هشت روحانی در آستان امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان‌های شاهرود و میامی در ایام نوروز امسال اظهار داشت: در ایام نوروز، ۱۰۷...