چهارشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۶
»   اخبار, اسلایدر  »   ثبت نام دوره آموزشی کلاس های انجمن سینمای جوانان درمیامی آغاز شد
105 بازدید
۱۳ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۲۸

ثبت نام دوره آموزشی کلاس های انجمن سینمای جوانان درمیامی آغاز شد

میامی نیوز-مسئول انجمن سینمای جوانان شهرستان میامی از آ؛از ثبت‌نام کلاس‌های آموزشی این انجمن خبر داد.

به گزارش میامی نیوز به نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی امرالله رحیمی، مسئول انجمن سینمای جوانان شهرستان میامی گفت:انجمن سینمای جوانان شهرستان میامی اولین دوره کلاس‌های آموزشی این انجمن را به‌زودی آغاز خواهد کرد.

وی تصریح کرد:این انجمن فعالیت خود را با برگزاری کلاس‌های آموزشی عکاسی، تصویربرداری،فیلم‌نامه‌نویسی، مسابقات فیلم کوتاه،عکاسی، اردوهای یک‌روزه عکاسی، کارگردانی و تدوین و… آغاز کرده است.

رحیمی افزود: هدف اصلی از برگزاری کلاس‌ها شناسایی و معرفی استعدادهای شهرستان به جوامع و محافل هنری و ارتقاء سطح آموزشی علاقه‌مندان در سطح شهرستان میامی می‌باشد.

مسئول انجمن سینمای جوانان شهرستان میامی تصریح کرد:علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و شرکت در کلاس‌ها می‌توانند روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ٩ الی١١ به دفتر نمایندگی سینمای جوانان واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی مراجعه نمایند.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر

به گزارش میامی نیوز،محمد صادقی شهردار میامی در این نشست اذعان داشت: عملکرد و خدمات شهرداری میامی از یک طرف رضایت مندی مردم شهرمان را به ارمغان می آورد و از طرفی دیگر انتظارات و مطالبات آنها را افزایش خواهد...

مطالب مرتبط