جمعه, ۰۴ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, ادبیات, جوانان  »   جشنواره شعر قامت نوردر شهرستان میامی برگزار می شود
132 بازدید
۲۶ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۰۳

جشنواره شعر قامت نوردر شهرستان میامی برگزار می شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی از برگزاری جشنواره شعر با عنوان «قامت نور» با موضوع نماز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میامی نیوز، رضا مهدیان در نشست با خبرنگاران، ارتقای سطح آگاهی های دینی، ارتقای سطح دانش عمومی از مفاهیم و مبانی نماز و ترویج و گسترش فرهنگ نماز را از مهمترین اهداف برگزاری این مسابقه برشمردو گفت: شاعران و دوستداران شعر و ادب می توانند با ارسال دوبیتی با موضوع نماز در این جشنواره شرکت کنند.

وی با تاکید بر اینکه جایگاه نماز بر کسی پوشیده نیست خاطرنشان کرد: نماز باید در برنامه های فرهنگی هنری از جایگاه والایی برخوردار و نماد بیرونی پیدا کند.

مهدیان به همکاری انجمن شعر و ادب این اداره و شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در برگزاری جشنواره شعر قامت نور اشاره داشت وافزود: مهلت ارسال آثار به این جشنواره پنجم دیماه است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه هر شرکت کننده حداکثر سه اثر می تواند ارائه دهد گفت: شماره تلگرامی ٠٩٩٠١٨٢٢٧٧٩ آماده دریافت آثار شرکت کنندگان در جشنواره شعر «قامت نور» است.

وی با تاکید بر لزوم بهره گیری از روش های جدید در ترویج فرهنگ نماز، اظهارداشت: با گسترش تکنولوژی و علم و همچنین گرایش بیش از حد خانواده ها و جوانان به استفاده از فناوریهای نوین باید از این فرصتها به نحو شایسته استفاده کرد.

مهدیان برگزاری این مسابقات و همچنین اجرای برنامه های مختلف تبلیغاتی در فضای مجازی را زمینه ساز تقویت و گسترش معارف دینی و فرهنگ نماز در فضای اینترنت و سایبر دانست.

شبستان

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , ادبیات  , جوانان

میامی نیوز، همزمان با سالروز فتح خرمشهر نمایشگاه عکس با عنوان شهری که خدا آزاد کرد در نگارخانه نگاه شهرستان میامی افتتاح می شود. سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: با توجه به اهمیت زنده نگاه داشتن روحیه...

مطالب مرتبط