جمع آوری و توزیع دقیق اقلام ارکان اصلی رزمایش مواسات هستند

میامی نیوز-فرماندار میامی گفت : دو رکن اصلی این رزمایش جمع آوری هدایا و نذورات و تبدیل آن به اقلام مورد نیاز مردم آسیب دیده و توزیع دقیق اقلام می باشند.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، احمد ملایری ظهر شنبه در دومین جلسه قرارگاه شهرستانی مواسات در سالن جلسات شهید سید کاظم موسوی فرمانداری میامی گفت: با توجه به شرایط ویژه شهرستان میامی با جمعیت بالای روستایی ولی خوشبختانه با همراهی و مشارکت مردم و دستگاه های اجرایی و بسیج شرایط لازم اجرای رزمایش مواسات در شهرستان فراهم است.

وی افزود: دو رکن اصلی این رزمایش جمع آوری هدایا و نذورات و تبدیل آن به اقلام مورد نیاز مردم آسیب دیده و توزیع دقیق اقلام می باشند.

فرماندار میامی با بیان اینکه مستند سازی این اقدامات بسیار مهم است،تصریح کرد : فرماندهی سپاه شهرستان بعنوان مجری این رزمایش هماهنگی لازم را با فرماندهان پایگاه ها داشته باشند و مستند سازی لازم به ستاد کل ارائه کنند.

ملایری گفت: دستگاه های اجرایی از موازی کاری ها بطور جدی پرهیز کنند و تمام تلاش برای انجام کار های گروهی و هماهنگ باشد تا بتوانیم ویروس کرونا را شکست دهیم.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

اقامه نماز جمعه بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود

ش فروردین ۳۰ , ۱۳۹۹
میامی نیوز-مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان گفت: شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در زمینه برگزاری فریضه نماز جمعه بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری پیرو تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود و امیدواریم که با بهبود شرایط شاهد اقامه نماز با شکوه جمعه در سطح […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP