شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
»   اخبار, ایران و جهان, جوانان, مناسبتهای ملی ومذهبی, ورزشی  »   حضور کوهنوردان میامی در یازدهمین صعود سراسری زمستانی کوهنوردان کشور
69 بازدید
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۸:۲۰

حضور کوهنوردان میامی در یازدهمین صعود سراسری زمستانی کوهنوردان کشور

میامی نیوز-یازدهمین صعود سراسری زمستانی کوهنوردان کشور و گرامیداشت سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور کوهنوردان شهرستان میامی برگزار شد.

میامی نیوز-یازدهمین صعود سراسری زمستانی کوهنوردان کشور و گرامیداشت سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور کوهنوردان شهرستان میامی برگزار شد.

به گزارش میامی نیوز،یازدهمین صعود سراسری زمستانی کوهنوردان کشور و گرامیداشت سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و بزرگداشت هفتادمین سالروز تاسیس فدراسیون کوهنوردی و نیز نکوداشت پیشکسوتان کوهنوردی کشور  در تاریخ ۱۱ بهمن ماه  در استان مرکزی برگزار شد.

این برنامه با حضور ۲۲ استان و ۳ نهاد مشتمل بر ۶۰ نفر خانم و ۱۲۰ نفر آقا به همراه تیم امید هیمالیانوردی به استعداد ۳۰ نفر برگزار شد که طی مراسم افتتاحیه با حضور استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی ، رییس ، نایب رئیس و دبیر فدراسیون کوهنوردی در شهرستان شازند اردوگاه امیر کبیر (باغک) آغاز به کار کرد.
همچنین در این صعود شرکت کنندگان را تیم امداد و نجات با ۱۶ امدادگر و تیم پشتیبانی و تدارکات به تعداد ۴۰ نفر همراهی می کنند.
با توجه به تعداد شرکت کنندگان در صعود سه جبهه شمالی ، جنوبی و تیغه جنوب غربی در نظر گرفته شده است.
در مراسم افتتاحیه با اهدای لوح، تندیس از پیشکسوتان تقدیر به عمل آمد.

در این صعود جمعی از کوهنوردان شهرستان میامی در قالب تیم استان سمنان حضور داشتند.

   

گفتگوی آقای مجید شاهینیان،مسئول هیئت کوهنوردی شهرستان میامی با  با رئیس فدراسیون کوهنوردی  در حاشیه همایش در خصوص دیواره سنگنوردی برای شهرستان

گفتگوی آقای شاهینیان با آقای اقبال افلاکی مسئول تیم های ملی و المپیک فدراسیون کوهنوردی

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , ایران و جهان  , جوانان  , مناسبتهای ملی ومذهبی  , ورزشی

میامی نیوز - امام جمعه موقت میامی ضمن اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: این حضور به پاسداری از آرمان‌های انقلاب و تداوم راه شهدا منجر می‌شود. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام مجید بخشی در خطبه‌های...

مطالب مرتبط