دوشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۶
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, ایران و جهان, سیاسی, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   حماسه حضور مردم میامی در راهپیمایی ۱۳ آبان/عکس
182 بازدید
۱۳ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۴۱

حماسه حضور مردم میامی در راهپیمایی ۱۳ آبان/عکس

به  گزارش خبرنگار میامی نیوز ،راهپیمایی ۱۳ آبان، صبح شنبه همزمان با سراسر کشور با حضور مردم متدین و ولایتمدار شهرستان میامی در حالی برگزار شد که دانش آموزان، جوانان، جانبازان، خانواده شهدا، مسئولان نهاد های دولتی و غیر دولتی و اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی حضوری چشم گیر داشتند.

در آیین، حاضران مسیر میدان بسیج  تا اداره آموزش و پرورش شهرستان میامی  را با سردادن شعارها ‘ مرگ بر آمریکا’،’ مرگ بر اسرائیل’، ‘ما ملت بصیریم،ذلت نمی پذیریم’ و ‘نشانه ی دینداری، از آمریکا بیزاری’ راهپیمایی و علیه سیاست های استعماری و زورگویانه شیطان بزرگ آمریکا اعلام انزجار کردند.

تصاویر حضور گسترده و یکپارچه مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در لنز دوربین عکاسان و خبرنگاران چشم همه رسانه های جهان را به سمت ایران کشانده است‌.

گزارش تصویری میامی نیوز:مجید مقدسی،ایمان نوری،سعید منصوری،محمد آقایی

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , ایران و جهان  , سیاسی  , مناسبتهای ملی ومذهبی

به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه ،مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه وجلسه هم اندیشی درخصوص بررسی راهکارهای ارتقای فعالیت های پژوهشی در ۲۵ آذرماه سال جاری با حضور دکتر رضا چمن رییس...

مطالب مرتبط