پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, جوانان  »   خانه دار شدن جوانان در دستور کار/۱۵۰هزار خانه روستایی در راه است
328 بازدید
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۲۲:۰۰

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:

خانه دار شدن جوانان در دستور کار/۱۵۰هزار خانه روستایی در راه است

میامی نیوز-رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه مسکن نخستین دغدغه جوانان است، گفت: این نهاد در سال آینده برنامه خانه دار شدن جوانان را در دستور کار قرار خواهد داد.

به گزارش میامی نیوز،علیرضا تابش شامگاه یکشنبه در نشستی با حضور مدیران استانی و شهرستانی در فرمانداری ویژه شاهرود ضمن اشاره به ضرورت احصاء مشکلات جوانان در شهرستان ها توسط مدیران دستگاه های اجرایی، ابراز داشت: می توان از پتانسیل خیران مسکن ساز در راستانی خانه دار کردن جوانان بهره جست.

 

وی افزود: خیران باید در کار خیر پیشقدم باشند و سرعت داشتن در کار خیر همواره مورد تاکید است اما این امر به معنای بر روی زمین نهادن بار مسئولیت اجتماعی، مدنی و قانونی بنیاد مسکن و نهاد های دیگر وابسته به بحث مسکن نیست لذا بنیاد طرح های خود را در سطح کشور دارد که به آنها پایبند است.

رفع مشکل مسکن جوانان اولویت است

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه در راستای خانه دار شدن جوانان، اقدامات خوبی در استان سمنان انجام شده است، گفت: پروژه ۲۲۴ واحدی شهرستان شاهرود، ۶۴ واحدی کوه پایه شهمیرزاد، ۵۰واحدی ایمان میامی، ۵۰ واحدی ایمان شبستان میامی، ۵۰ واحدی فجر کلاته خلیج، ۲۳واحدی وحدت شهرستان مهدیشهر، ۱۶ واحدی بهشت شهرستان شاهرود به بهره برداری رسید.

تابش بیان داشت: خیران حواله های بزرگ مردان وبزرگ زنانی را در دست دارند که از سوی خداوند که مورد عنایت و توجه قرار گرفته اند چرا که خداوند آنان را اسباب رفع مشکلات مسائل نیازمندان قرار داده است لذا باید گفت خانه دار کردن افراد نیازمنداز کارهای پیچیده ای است که از امور خیر بسیار مهم بشمار می آید.

وی با بیان اینکه باید  فرصت هایی رادر انجام امور خیر غنیمت شمرد، تاکید داشت: رفع مشکل مسکن به جوانان ما کمک می کند تا به آینده امیدوار باشند لذا این امر باید در اولویت باشد.

۱۵۰هزار خانه روستایی در راه است

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: رفع مشکلات جوانان در راستای منویات رهبری معظم انقلاب اسلامی قرار دارد و همه دستگاه های اجرایی باید به آن عنایت داشته باشند.

تابش بیان داشت: کار خیر دو طرفه است کسی که کار خیر می کند و فردی که کار او را برطرف می کنیم برکات برای او به همراه دارد و در قرآن اومده هرجا کار خیری در قرآن آمده با این مضمون آمده که در کار خیر سرعت به خرج دهید.

وی افزود: مازاد بر نیاز نباید چیزی را تولید کنیم باید فاصله ای بین تولید منزل و فروش آن باشد تا مثل مسکن مهر اتفاق نابهنجار نیفتد لذا ما معقتد هستیم که خیران باید نیاز را تشخیص دهند و در این امر انجمن خیران مسکن ساز به دنبال راه هایی هستند که منابع بانکی را تامین کننده تا بتوانیم ۱۵۰هزار واحد روستا و ۲۰۰هزار واحد در شهر در شرایط تسهیل کنیم.

اهدای لوح تقدیر به خیران مسکن ساز در زمره بخش های این نشست بود.

خبرگزاری مهر

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , جوانان

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،علیرضا فلاحی مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان در جمع خبرنگاران در خصوص اقدامات این نهاد برای زلزله‌زدگان منطقه کالپوش گفت: تاکنون بیش از 1 میلیارد و 400 میلیون تومان وام بلاعوض به زلزله‌زدگان واجد شرایط در...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز،علی‌رضا فلاحی در نشست خبری عصر چهارشنبه خود با اصحاب رسانه ضمن بیان اینکه ۷۵ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار در استان سمنان طرح هادی دارند، تأکید کرد: یکی از اولویت‌های این طرح که هر ۱۰ سال...