پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, سیاسی, فرهنگی وهنری, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   خداباوری و خود باوری ویژگی مهم امام(ره)بود
93 بازدید
۱۴ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۴۶

حجت الاسلام تقوی:

خداباوری و خود باوری ویژگی مهم امام(ره)بود

میامی نیوز- کارشناس مسائل دینی و مذهبی با اشاره به سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)،گفت: خداباوری و خود باوری ویژگی مهم امام(ره)بود که روحیه ما می توانیم را در جامعه تزریق کرد و انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،حجت الاسلام تقوی در مراسم احیاء شب نوزدهم ماه مبارک رمضان و گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)در مسجد جامع میامی با اشاره به سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)،گفت: خداباوری و خود باوری ویژگی مهم امام(ره)بود که روحیه ما می توانیم را در جامعه تزریق کرد و انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت.

وی افزود:دشمنان ایران اسلامی بدانند تفکر خداباوری و خودباوری در ایران اسلامی در حال تقویت است و دشمنان بدانند که با این روحیه و اتحاد و وحدت ملی ملت ایران و با حضور ولایت فقیه هرگز نخواهند توانست ضربه ای به این انقلاب وارد کنند.

کارشناس مسائل دینی و مذهبی در ادامه به فضیلت شبهای قدر اشاره کرد و تصریح کرد: خداوند در بین ماه های سال ماه رمضان را افضل ترین ماه و شب قدر را افضل ترین شب سال قرار داده است و شب قدر براساس آیات قرآن از هزار ماه فضیلت بیشتری دارد.

تقوی افزود:مقدرات انسان در شب قدر نوشته خواهد شد و شبهای قدر بهترین فرصت برای خودسازی و استغفار به درگاه خداوند متعال است.

وی گفت:در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان  بر اساس روایتی از امام صادق(ع)شب اندازه گیری مقدرات انسان است و در شب بیست و یکم این ماه شب به جمع بندی و تصمیم گیری مقدرات انسان است و در شب بیست و سوم مقدرات انسان امضا می شود و قطعیت پیدا می کند.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , سیاسی  , فرهنگی وهنری  , مناسبتهای ملی ومذهبی

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط

میامی نیوز-مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میامی گفت :قیام پانزده خرداد وارتحال امام(ره) باحرکت وقیام وسیره حماسی حضرت روح الله گره خورده است حرکتی که بانفسهای روح اللهی امام جان گرفت و منجربه پیروزی انقلاب شد. حجت الاسلام قزلچه در...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حجت الاسلام قربانعلی صفایی‌پور  ظهر آدینه در خطبه های آئین عبادی سیاسی نمازجمعه میامی در مسجد جامع این شهر، با اشاره به سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره)، ابراز داشت: شخصیت امام بی نظیر است و...

یک دیدگاه برای خداباوری و خود باوری ویژگی مهم امام(ره)بود

  1. Vote -1 Vote +1محسن
    Vote -1 Vote +1

    میامی نیوز مثل همیشه زنده وبه روز
    به بچه های میامی نیوز باید آفرین واحسنت گفت
    خدا قوت