سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, شهدا, فرهنگی وهنری  »   خدمت رسانی به خانواده شهدا وظیفه مسوولان است
367 بازدید
۱۱ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۷:۰۸

فرمانده سپاه میامی :

خدمت رسانی به خانواده شهدا وظیفه مسوولان است

فرمانده سپاه شهرستان میامی گفت: خانواده شهدا میراث داران ارزش های گران بهای انقلاب اسلامی هستند ، خدمت رسانی به آن ها وظیفه مسوولان است .

به گزارش میامی نیوز؛ سرهنگ پاسدار غلامرضا فلاحتی چهارشنبه شب دردیدار با خانواده شهید جوادنوروزی ،افزود: به پاس خون شهدا ، امروزه آرامش و امنیت کامل در کشور حاکم است .
فلاحتی ، سرکشی وتکریم خانواده شهدا را وظیفه همگانی دانست و گفت : سپاه خود را مدیون خانواده شهدا می داند چون شهدا با نثار جان خود نظام رابیمه کردند و یادشان هرگز فراموش نمی شود.
فرمانده سپاه ناحیه میامی صبر و استقامت خانواده های شهدا را یادآور شد و تصریح کرد: این صبر و اسقامت را خداوند به خانواده شهدا عطا کرده و تنها خداوند می تواند اجر آنان را بدهد.
وی پیروی از ولایت راخواسته شهدادانست وافزود: اهداف و آرمان های نظام اسلامی وپشتیبانی ازولایت فقیه پیام شهداست که اقشارمختلف مردم باید نسبت به این مهم توجه ویژه داشته باشند.
شهید جواد نوروزی دراسفدماه سال ۴۹ در تهران دیده به جهان گشود و به عنوان بسیجی از سپاه شاهرود، تیپ ۱۲ قائم (عج)گردان ولیعصر (عج) به جبهه اعزام شد و بعداز۴ماه در منطقه ماووت عراق ‘کوجار’ با بمباران های شیمیایی مصدوم شد و در بیمارستان قائم مشهد درسال ۶۷ به شهادت رسید.
شهرستان میامی ۱۴۳شهیدوالامقام تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

ایرنا

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , شهدا  , فرهنگی وهنری

میامی نیوز  - رئیس حفاظت محیط‌زیست میامی از کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پاسگاه محیط‌بانی بخش کالپوش خبر داد و گفت: برای ساخت این پاسگاه ۲۰۰میلیون تومان اعتبار نیاز است. علی رسول آبادی در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز ، ضمن...

مطالب مرتبط