خدمت رسانی به خانواده شهدا وظیفه مسوولان است

به گزارش میامی نیوز؛ سرهنگ پاسدار غلامرضا فلاحتی چهارشنبه شب دردیدار با خانواده شهید جوادنوروزی ،افزود: به پاس خون شهدا ، امروزه آرامش و امنیت کامل در کشور حاکم است .
فلاحتی ، سرکشی وتکریم خانواده شهدا را وظیفه همگانی دانست و گفت : سپاه خود را مدیون خانواده شهدا می داند چون شهدا با نثار جان خود نظام رابیمه کردند و یادشان هرگز فراموش نمی شود.
فرمانده سپاه ناحیه میامی صبر و استقامت خانواده های شهدا را یادآور شد و تصریح کرد: این صبر و اسقامت را خداوند به خانواده شهدا عطا کرده و تنها خداوند می تواند اجر آنان را بدهد.
وی پیروی از ولایت راخواسته شهدادانست وافزود: اهداف و آرمان های نظام اسلامی وپشتیبانی ازولایت فقیه پیام شهداست که اقشارمختلف مردم باید نسبت به این مهم توجه ویژه داشته باشند.
شهید جواد نوروزی دراسفدماه سال ۴۹ در تهران دیده به جهان گشود و به عنوان بسیجی از سپاه شاهرود، تیپ ۱۲ قائم (عج)گردان ولیعصر (عج) به جبهه اعزام شد و بعداز۴ماه در منطقه ماووت عراق ‘کوجار’ با بمباران های شیمیایی مصدوم شد و در بیمارستان قائم مشهد درسال ۶۷ به شهادت رسید.
شهرستان میامی ۱۴۳شهیدوالامقام تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

سعید منصوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

سرمازدگی عامل اصلی کاهش تولیدمحصولات کشاورزی در میامی

پ خرداد ۱۱ , ۱۳۹۶
به گزارش میامی نیوز، علی اصغر محمدی افزود:خشکسالی و کاهش بارندگی در سطح بخش مرکزی و منطقه فرومد از دیگر عوامل کاهش تولید محصولات کشاورزی در میامی است. وی ادامه داد: در سال جدید ، برای بخش مرکزی و فرومد تاکنون هیچ بارندگی گزارش نشده است و در بخش کالپوش […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP