پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, علمی وپزشکی, فرهنگی وهنری  »   خرد جمعی مبنای مدیریت آموزش‌وپرورش استان سمنان است
76 بازدید
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۲۱:۱۵

مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان:

خرد جمعی مبنای مدیریت آموزش‌وپرورش استان سمنان است

میامی نیوز - مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان، گفت: رویه آموزش‌وپرورش و مدیریت آن در استان بر مبنای خرد جمعی پایه‌گذاری شده است.

میامی نیوز – مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان، گفت: رویه آموزش‌وپرورش و مدیریت آن در استان بر مبنای خرد جمعی پایه‌گذاری شده است.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، محمد دستورانی عصر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و کنونی آموزش‌وپرورش میامی ضمن اشاره تلویحی از برخی انتقادات در حوزه انتقال معلمان در روستاهای محروم میامی و شهرستان شاهرود، بیان کرد: از زمان حضور بنده در این اداره کل خرد جمعی مبنای تصمیم‌گیری در حوزه مدیریت آموزش‌وپرورش قرارگرفته است.

وی افزود: ما به اهمیت نقش معلمان در جامعه واقف هستیم چراکه این قشر، در مقابله با هجمه سنگین فرهنگی دشمنان در برابر نسل جوان، همواره تأثیرگذاری فراوانی دارند لذا استفاده از خرد جمعی در مجموعه‌ای که داعیه مدیریت موفق دارد، همواره باید مدنظر باشد.

اهمیت خانواده به اندازه معلمان

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان همچنین از رشد نرخ باسوادی طی دو دهه اخیر در استان خبر داد و تأکید کرد: این امر در سایه تلاش معلمان و مجموعه آموزش‌وپرورش میسر شده است.

دستورانی در بخش دیگری از حرف‌های خود نقش خانواده‌ها را به‌اندازه معلمان در رشد و تعالی دانش آموزان مهم دانست و تأکید کرد: یکی از اولویت‌های آموزش‌وپرورش مشارکت خانواده‌ها در امور تربیتی است.

وی افزود: جایگاه مطلوب آموزش‌وپرورش استان سمنان در بین استان‌های کشور در سایه همراهی و همدلی این مجموعه با خانواده دانش آموزان میسر می‌شود.

میامی پتانسیل های فراوان دارد

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان خواستار توجه بیشتر خانواده‌ها به مقوله تربیت فرزندان شد و گفت: خانواده‌ها و مربیان نماد مشارکت در نظام تربیتی و آموزشی هستند.

دستورانی به استعدادهای فراوان میامی نیز اشاره و تأکید داشت: هرساله رتبه‌های خوبی از این شهرستان در کنکورهای مختلف دیده می‌شود که این نشان‌دهنده پتانسیل های فراوان میامی دارد.

در این مراسم نقی محمدی به عنوان مدیر آموزش‌وپرورش میامی معرفی و از خدمات هفت ساله عباس صائمی در این مسند تقدیر شد.

خبرگزاری مهر

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , علمی وپزشکی  , فرهنگی وهنری

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط

میامی نیوز - مسئول نمایندگی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری میامی گفت: پس از ۱۴ سال، سند مجموعه آرامگاه ابن یمین فرومدی به نام اداره میراث فرهنگی زده شد. به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی...
میامی نیوز- شهرستان میامی هم‌زمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همپا با سایر مردم ایران اسلامی و دنیا در مظلومیت مردم فلسطین اشغالی، غریو الله‌اکبر سر دادند. به گزارش خبرنگار میامی نیوز- مردم روزه‌دار جای‌جای شهرستان میامی هم‌زمان با آخرین...
میامی نیوز-آئین تکریم و معارفه مدیر سابق و مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان میامی با حضور مسولان استان و شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار میامی نیوز، صبح دوشنبه آئین تکریم عباس صائمی مدیر سابق و معارفه نقی محمدی،مدیر جدید...
میامی نیوز - امام‌جمعه میامی، با توصیف تربیت جوانان جامعه اسلامی به یک پرونده در حال پرواز، گفت: معلم و خانواده دو بال این پرنده هستند که در نبودشان هیچ حرکتی شکل نمی‌گیرد. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور...