نماز جمعه میامی/دشمن آرزوی سرنگون کردن نظام ایران اسلامی را به گور خواهد برد

چاپ

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، ضمن بیان اینکه استکبار جهانی به رهبری آمریکا پشت اغتشاشات اخیر است، تأکید کرد: دشمنان یک روز به بهانه تقلب در انتخابات و یک روز هم به بهانه مشکلات اقتصادی نظام اسلامی را نشانه می‌گیرند اما باید بدانند که آرزوی سرنگون کردن این نظام را به گور خواهد برد چراکه مردم ما ملتی هوشیار و بصیر هستند.

وی افزود: مردم با بصیرت ایران می‌دانند وسیله بیان خواسته‌ها و مشکلات ایجاد آشوب در جامعه نیست و خودشان را از صف اغتشاش‌گران جدا کردند تا دشمن بداند ملت همیشه پشت این نظام و انقلاب ایستاده است.

امام‌جمعه میامی، گفت: تعریف آمریکا از ایران به فرموده امام(ره) کشوری است که تنها مشکلاتش دیده می‌شود درحالی‌که ملت ما می‌دانند که دشمن همیشه بیدار و هوشیار خواهد بود و طرح‌های مکارانه‌ای برای انقلاب اسلامی در دست تهیه دارد.

غفلت مهمترین مانع توسعه است

صفایی پور غفلت را یکی از مهم‌ترین عوامل مانع توسعه و پیشرفت دانست و با تأکید بر اینکه در این مقطع حساس نباید از شگردها و تاکتیک‌های دشمنان غافل شویم، بیان داشت: عبرت برای دشمنان و بیداری از خواب غفلت برای دوستان درس مهم فتنه ۸۸ بود لیکن مسئولان نظام باید به این درس‌ها توجه داشته باشند و  بدانند در سال ۸۸ حضور مردم و مدیریت رهبر معظم انقلاب اسلامی ریشه این فتنه‌ها را خشک کرد.

وی بابیان اینکه دشمن در حال ایجاد توطئه‌های جدید علیه ملت ایران است، افزود: مشکلات و مطالبات به‌حق مردم نباید نادیده گرفته شود و آن روی سکه نیز باید گفت مطالبات می‌بایست به‌صورت عقلانی و منطقی به گوش مسئولان رسانیده شود تا دچار مشکل نشویم.

امام‌جمعه میامی گفت: مسئولان همه شعار وحدت می‌دهند اما باید گفت راه وحدت این است که ابتدا خودِ مسئولان دست‌به‌دست هم دهند تا در برابر فساد مقابله کنند و پس از ریشه‌کن شدن فساد اقتصادی، به بهبود معیشت مردم بپردازند تا شاهد تحقق اقتصاد مقاومتی، مدنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم و آنگاه است که می‌توانیم شاهد وحدتی پایدار باشیم.

صفایی پور خواستار رفع مشکلات اقتصادی مردم شد و درباره وضعیت کنونی میامی نیز گفت: آئین تودیع و معارفه استانداران سابق و جدید سمنان روز گذشته در حالی برگزار شد که رفع مشکل معیشتی مردم و بیکاری دو اولویت اصلی در استان و البته شهرستان نوپای میامی هستند لذا امیدواریم استاندار جدید به این مهم توجه جدی داشته باشد و البته دامداران و کشاورزان را نیز فراموش نکند.