شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار  »   دکتر احمدی،مشاور وزیرومدیرکل حوزه وزارتی وزارت ارشاد شد
241 بازدید
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۸:۰۶

دکتر احمدی،مشاور وزیرومدیرکل حوزه وزارتی وزارت ارشاد شد

میامی نیوز-وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمدمهدی احمدی را به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی منصوب کرد.

به گزارش میامی نیوز،در حکم سیدعباس صالحی خطاب به دکتر احمدی آمده است: نظر به شایستگی، تعهد و تجربیات ارزنده جناب عالی به موجب این حکم به سمت مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی منصوب می شوید.
«امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه امکانات موجود، در زمینه هماهنگی امور مربوطه به دفتر وزارتی، تعامل و همکاری موثر با معاونت ها، سازمان های تابعه، مدیران کل ستادی و استانی و موسسات وابسته، ابلاغ قوانین، مقررات و بخشنامه ها، پیگیری دستورات و مصوبات و تهیه گزارش های لازم از فعالیت ها و نظارت بر انجام مکاتبات، اسناد و سوابق حوزه وزارتی موفق و موید باشید.»
محمدمهدی احمدی پیش از این مسوولیت مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را بر عهده داشت و امین عارف نیا به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی بود.
پایگاه خبری میامی نیوز،ضمن تبریک به مناسبت انتصاب دکتر احمدی،موفقیت،پیروزی وسربلندی این فرزند برومند شهرستان رااز خداوند منان خواستار است.

خبربعدی میامی نیوز اخبار

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط