یکشنبه, ۰۲ مهر ۱۳۹۶
»   اخبار  »   دکتر احمدی،مشاور وزیرومدیرکل حوزه وزارتی وزارت ارشاد شد
61 بازدید
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۸:۰۶

دکتر احمدی،مشاور وزیرومدیرکل حوزه وزارتی وزارت ارشاد شد

میامی نیوز-وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمدمهدی احمدی را به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی منصوب کرد.

به گزارش میامی نیوز،در حکم سیدعباس صالحی خطاب به دکتر احمدی آمده است: نظر به شایستگی، تعهد و تجربیات ارزنده جناب عالی به موجب این حکم به سمت مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی منصوب می شوید.
«امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه امکانات موجود، در زمینه هماهنگی امور مربوطه به دفتر وزارتی، تعامل و همکاری موثر با معاونت ها، سازمان های تابعه، مدیران کل ستادی و استانی و موسسات وابسته، ابلاغ قوانین، مقررات و بخشنامه ها، پیگیری دستورات و مصوبات و تهیه گزارش های لازم از فعالیت ها و نظارت بر انجام مکاتبات، اسناد و سوابق حوزه وزارتی موفق و موید باشید.»
محمدمهدی احمدی پیش از این مسوولیت مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را بر عهده داشت و امین عارف نیا به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی بود.
پایگاه خبری میامی نیوز،ضمن تبریک به مناسبت انتصاب دکتر احمدی،موفقیت،پیروزی وسربلندی این فرزند برومند شهرستان رااز خداوند منان خواستار است.

خبربعدی میامی نیوز اخبار

به گزارش میامی نیوز به نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی،صبح امروز مراسم آیین اختتامیه کلاس‌های قرآنی اوقات فراغت درسالن جلسات این اداره برگزار شد. رضا مهدیان در این مراسم گفت: برای انسان مؤمن و باایمان چه...

مطالب مرتبط