دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, حوادث  »   رئیس منابع طبیعی میامی: جنگل دشت شاد میامی در آتش سوخت/ حریق مهار شد
240 بازدید
۱۰ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۳۳

رئیس منابع طبیعی میامی:

رئیس منابع طبیعی میامی: جنگل دشت شاد میامی در آتش سوخت/ حریق مهار شد

میامی نیوز-رئیس منابع طبیعی میامی از آتش سوزی در جنگل های دشت شاد کالپوش خبر داد و گفت: خوشبختانه با تلاش مردم و ماموران منابع طبیعی این آتش سوزی مهار شد.

به گزارش میامی نیوز به نقل از مهر، محمد علی رضایی غروب چهارشنبه در جمع خبرنگاران، ضمن تائید خسارات وارده بر اثر آتش سوزی در جنگل های دشت شاد میامی، تاکید کرد: هنوز برآوردی برای میزان خسارات انجام نشده چرا که آتش از بامداد چهارشنبه آغاز و تا لحظاتی پیش ادامه داشته و همچنان آخرین اقدامات ایمنی در این منطقه در حال انجام است.

وی افزود: پس از اطفای کامل حریق هم اکنون لکه برداری و همچنین جستجو برای یافتن شعله های برجای مانده از آتش سوزی ادامه دارد.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , حوادث

میامی نیوز  - رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری میامی بابیان اینکه ۱۰۰ درختچه تاغ توسط قاچاقچیان چوب در این شهرستان قطع‌شده است، گفت: متخلفان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. به گزارش میامی نیوز به نقل از  مهر، محمدعلی رضایی ظهر یک‌شنبه...

مطالب مرتبط

به گزارش میامی نیوز به نقل ازمهر،حسین کتابدار  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به اعزام نیرو و تجهیزات جمعیت هلال احمر برای امدادرسانی به مصدومان و زیر آوار ماندگان حادثه ریزش ساختمان پلاسکو، اظهارداشت: با اعلام حادثه...