شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار, اقتصاد, ایران و جهان  »   رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) وارد میامی شد
240 بازدید
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۱۶

در راس هیئتی:

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) وارد میامی شد

میامی نیوز - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در راس هیئتی برای بازدید از طرح‌های این نهاد وارد میامی شد و مورد استقبال فرماندار و امام جمعه این شهر و مدیرکل کمیته امداد استان سمنان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، پرویز فتاح غروب پنج شنبه در آغاز سفری دو روزه به شرق استان سمنان، وارد میامی شد و مورد استقبال مقامات استانی و محلی قرار گرفت.  

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) میامی در آئین استقبال از فتاح، با بیان اینکه ۱۰۰ درصد از تسهیلات تخصیص داده شده به اشتغال کمیته امداد این شهرستان جذب شده است، افزود: تعدادی از خانواده‌هایی که تاکنون به عنوان مصرف کننده تلقی می شدند با حمایت های کمیته امداد به حوزه تولید وارد شده اند و از پوشش کمیته امداد خارج شده اند.

محمد مهدی اصغری با بیان اینکه با وجود مشکل خشکسالی و کمبود آب طرح های اشتغال زایی با محوریت کاشت زعفران و خرید پیاز برای مستمر بگیران تحت پوشش انجام شده است. به خانواده ها برای تولید بیشتر  مرغ تخمگذار در میامی صورت گرفته است.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) میامی افزود: در سال جاری تمرکز فعالیت ها بر روی مسکن روستایی است که با ارائه تسهیلات به مددجویان در این زمینه گام خوبی برداشته شده است.

فتاح قرار است صبح جمعه در ادامه سفر خود به شرق استان سمنان وارد شاهرود شود.

 

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اقتصاد  , ایران و جهان

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط