جمعه, ۰۴ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, ادبیات  »   رئیس کمیته امداد میامی: ۶ پایگاه در میامی میزبان جشن نیکوکاری خواهند بود
187 بازدید
۱۹ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۱۲

رئیس کمیته امداد میامی: ۶ پایگاه در میامی میزبان جشن نیکوکاری خواهند بود

میامی نیوز- رئیس کمیته امداد میامی با بیان اینکه شش پایگاه در هفته آتی میزبان جشن نیکوکاری خواهند بود، گفت: از این تعداد چهار پایگاه ثابت و دو پایگاه سیار خواهند بود.

به گزارش میامی نیوز، محمد مهدی اصغری در نشست خبری عصر یکشنبه خود با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران در محل  کمیته امداد میامی به مناسبت جشن عاطفه ها، ضمن بیان اینکه این جشن  با شعار «مهر در انتظار همدلی با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند» طبق سنوات گذشته در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید برگزار می شود، افزود: این امر در راستای رسیدگی و جمع آوری کمک برای محرومان انجام می شود تا زمینه تحصیل این افراد فراهم شود.

وی تاکید داشت: جشن عاطفه ها در سه روز شامل پنج شنبه ۲۳شهریور در پایگاه های سطح شهرستان، تاریخ ۲۴ شهریور در مصلی های نماز جمعه و تاریخ ۱۹ مهر در سطح مدارس برگزار می شود.

رئیس کمیته امداد میامی افزود: این شهرستان دارای چهار پایگاه ثابت و دو پایگاه سیار است و امیدواریم با کمک و همکاری اقشار مختلف مردم نسبت به جمع آوری کمک برای محرومان تلاش کنیم.

وی با اشاره به میزان کمک های جمع آوری شده در سال گذشته، بیان کرد: در سال۹۵ مبلغ ۱۵میلیون تومان به صورت نقدی و مبلغی حدود ۳۱ میلیون و پانصد هزار تومان به صورت غیر نقدی جمع آوری شد.

اصغری گفت: کمیته امداد میامی ۲۵۶ دانش آموز و ۳۰ دانشجوی تحت پوشش دارد و امیدواریم بتوانیم تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان کمک جمع آوری کنیم.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , ادبیات

میامی نیوز، همزمان با سالروز فتح خرمشهر نمایشگاه عکس با عنوان شهری که خدا آزاد کرد در نگارخانه نگاه شهرستان میامی افتتاح می شود. سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: با توجه به اهمیت زنده نگاه داشتن روحیه...

مطالب مرتبط