پنجشنبه, ۰۲ آذر ۱۳۹۶
»   اخبار, ایران و جهان, سیاسی  »   راهپیمایی محکومیت نسل کشی میانمار در استان سمنان برگزار می شود
60 بازدید
۱۶ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۴۴

راهپیمایی محکومیت نسل کشی میانمار در استان سمنان برگزار می شود

میامی نیوز-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: راهپیمایی محکومیت نسل کشی میانمار پس از نماز جمعه در سراسر استان برگزار می شود.

به گزارش میامی نیوز به نقل از مهر ، حجت الاسلام غلامرضا قندهاری در نشست هماهنگی برگزاری راهپیمایی محکومیت نسل کشی مسلمانان در برمه، که پیش از ظهر پنج شنبه در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمنان برگزار شد، بیان داشت: این راهپیمایی روز جمعه همزمان با ۱۷ شهریور در سراسر استان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این راهپیمایی پس از خطبه های نماز جمعه در شهرستان های هشت گانه استان برگزار می شود، افزود: تظاهرات محکومیت دولت دیکتاتور و بودائیان افراطی میانمار و حمایت از مردم مسلمان و مظلوم این کشور با حضور اقشار مختلف مردم متدین و خداجوی دیار قومس برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان، گفت: ملت بزرگوار استان در کنار دیگر آحاد مردم مسلمان دنیا فردا، جمعه ۱۷شهریورماه۹۶ ضمن محکومیت جنایات علیه مسلمانان، هم صدا با مردم مظلوم مسلمان فریاد مرگ بر استکبار و مرگ بر دیکتاتور سرخواهند داد.

قندهاری بیان کرد: این راهپیمایی در محکومیت دولت دیکتاتور و بودائیان افراطی میانمار و همچنین اقدام ددمنشانه و کشتار وحشیانه مسلمانان این کشور برگزار شده و ملت شریف استان سمنان نسبت به تمام فاکتورهای حقوق بشری که در برمه زیر پای گذاشته شده، اعتراض خواهند کرد.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , ایران و جهان  , سیاسی

به گزارش میامی نیوز، دکتر چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن سفر به میامی و دیدار با امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای شهر از پروزه های عمرانی در حال ساخت بازدید کرد. عکس : ایمان...

مطالب مرتبط