شنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, سیاسی, فرهنگی وهنری, قرآن وعترت, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   رفتار ترامپ باعث وحدت جهان اسلام شد/انقلاب اسلامی پویاتر از همیشه
78 بازدید
۲۴ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۰۷

امام جمعه میامی:

رفتار ترامپ باعث وحدت جهان اسلام شد/انقلاب اسلامی پویاتر از همیشه

میامی نیوز - امام‌جمعه میامی رفتار و تصمیمات ترامپ را باعث وحدت بیشتر جهان اسلام دانست و گفت: یکی از نیازهای اصلی مسلمانان در برابر توطئه‌های روزافزون استکبار جهانی اتحاد و همبستگی است.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر به رخدادهای اخیر در منطقه اشاره کرد و ابراز داشت: تصمیم دولت آمریکا در اعلام کردن قدس به‌عنوان پایتخت اسرائیل از روی دستپاچگی رئیس‌جمهور آمریکا و پیروزی جبهه مقاومت بر داعش بود اما باعث وحدت بیشتر جوامع مسلمان شد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی امروز پویاتر از همیشه است، افزود: جهان بداند انقلاب اسلامی از همه ملت‌های مظلوم جهان حمایت خواهد کرد و مردم ایران فرهنگ شهادت و ایثار را جزئی از زندگی خود می‌دانند.

انگلیس جاده‌صاف‌کن توطئه‌های آمریکا

امام‌جمعه میامی همچنین به سفر وزیر خارجه انگلیس به ایران اشاره کرد و گفت: انگلیس به‌عنوان جاده‌صاف‌کن توطئه‌های آمریکا محسوب می‌شود و مسئولان باید توجه ویژه به وضعیت این کشور در جهان داشته باشند.

صفایی پور در ادامه با اشاره به سالروز شهادت دکتر مفتح  و روز وحدت حوزه و دانشگاه، تأکید کرد: ارتباط علمی و معنوی و انس بین طلاب و دانشجویان باید بیشتر شود تا شاهد شکوفایی علمی و فناوری کشور در سایه ارتقای ایمان و تدیّن باشیم.

وی افزود: رصد مسائل پژوهشی و علمی و بررسی معیارهای وحدت حوزه و دانشگاه و انجام پژوهش در راستای مطالبات مقام معظم رهبری از اولویت‌های حوزه و دانشگاه باشد.

شهردار میامی معرفی شود

امام‌جمعه میامی همچنین به‌ضرورت تسریع انتخاب شهردار این شهر اشاره کرد و گفت: تعهد، تخصص و تجربه کافی برای یک مسئول می‌تواند برای پیشرفت در مسئولیتش تأثیرگذار باشد لیکن شورای شهر این ویژگی‌ها را در انتخاب شهردار مدنظر داشته باشند.

صفایی پور بابیان اینکه خدمت به مردم باید فرهنگ‌سازی شود، گفت: خدمات مسئولان در جامعه باید ملموس دیده شود و این افراد به‌طور ویژه برای رفع مشکل بیکاری جوانان اقدام کنند.

وی همچنین به اهمیت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام به ویژه استخر میامی اشاره کرد و تاکید داشت: پیگیری های لازم برای تکمیل این گونه پروژه ها به ویژه استخر، زمین چمن و … توسط مسئولان استان و شهرستان صورت پذیرد.

امام‌جمعه میامی در پایان خطاب به مسئولان و دست اندرکاران نظام جمهوری اسلامی گفت: مسئولان نسبت به مردم خدمت بی منت داشته باشند و در رسیدگی به مشکلات و رفع آنها تلاش جدی داشته باشند.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , سیاسی  , فرهنگی وهنری  , قرآن وعترت  , مناسبتهای ملی ومذهبی

میامی نیوز-همزمان با فرارسیدن نوروز باستانی جمعی از مسئولان شهرستان میامی با حضور در منزل خانواده معظم شهدا عید باستانی نوروز را به آنان تبریک گفتند. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ،با آمدن عید نوروز سنت صله ارحام و دید و...

مطالب مرتبط

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، خیابان‌های منتهی به مصلای مسجد جامعه شهر میامی پیش از نماز جمعه این هفته، صحنه راهپیمایی آحاد مختلف مردم متدین و ولایتمدار این شهرستان در محکومیت اغتشاشات اخیر و همچنین هم‌پیمانی مجدد با آرمان‌های انقلاب...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، ضمن بیان اینکه استکبار جهانی به رهبری آمریکا پشت اغتشاشات اخیر است، تأکید کرد: دشمنان یک روز به...
به گزارش میامی نیوز ، حجه الاسلام قربانعلی صفائی پوردر جمع  مردم میامی در مسجد جامع این شهر با اشاره به سخنان مقام معظم yyرهبری مبنی بر این که آمریکا و اسرائیل فرعون های زمان هستند، افزود: سخنان رئیس جمهورآمریکا...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در آخرین نماز جمعه مهرماه ۹۶ میامی به میزبانی مسجد جامع، ضمن بیان اینکه ترامپ از ابتدای کار در کاخ سفید نشان داد مردی است که تعادل روحی و روانی...