پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, بخش کالپوش  »   روستای طلوبین تحت پوشش خدمات دهی مستقیم شرکت آب و فاضلاب روستایی قرار میگیرد
36 بازدید
۲۳ تیر ۱۳۹۷ , ساعت ۱:۴۳

رئیس امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی: 

روستای طلوبین تحت پوشش خدمات دهی مستقیم شرکت آب و فاضلاب روستایی قرار میگیرد

میامی نیوز، رئیس امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی گفت: روستای طلوبین بعد از سال ها تحت پوشش خدمات دهی مستقیم شرکت آب و فاضلاب روستایی قرار خواهد گرفت.

میامی نیوز_ رئیس امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی ضمن تاکید بر این نکته که، اعتبارات قابل توجهی توسط دولت در سال های گذشته برای تامین و توزیع آب شرب در مناطق روستایی تخصیص داده شده است گفت: شبکه آبرسانی در روستای طلوبین ایجاد شده است اما تا کنون توزیع آب شرب به صورت مردمی و توسط شورای اسلامی روستا اداره شده است.
مسلم فدایی تصریح کرد: اقدامات اولیه جهت تحویل گیری روستای مذکور انجام شده است و با اعتبار تخصیص داده شده در خصوص اصلاح و بازسازی شبکه در سال جاری، برای تمامی متقاضیان کنتور گذاری می شود.
وی با بیان این که در صورت خرید انشعاب از سوی متقاضیان، مشترک آب خواهند شد افزود: در جهت ارتقا و کاهش مشکلات آب آشامیدنی، عملیات کنتور گذاری و استاندارد سازی انشعابات در حال اجراست و پس از تکمیل پروژه خدمات رسانی به صورت مستقیم انجام خواهد شد.
رئیس امور آب و فاضلاب روستایی میامی گفت: با توجه به اینکه آب روستای طلوبین توسط چشمه های اطراف تامین می شود و خشکسالی و گرمای بی سابقه از یک سو و افزایش جمعیت نفوس و مسکن از سوی دیگر، روستا را با کمبودشدید آب مواجه کرده است و پس از تکمیل پروژه روستا،مجوز حفر چاه برای اولین بار در شهرستان در سازند سخت آهکی اخذ می شود که پیش بینی می شود مشکل کمبود آب روستا رفع خواهد شد.
فدایی بیان کرد: در راستای حمایت از خانواده معزز شهدا، جانبازان و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی طبق قانون از پرداخت حق انشعاب معاف هستند و افراد کم بضاعت نیز می توانند به صورت اقساط حق انشعاب را پرداخت نمایند.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , بخش کالپوش

به گزارش میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ، امیرحسام رحیمی گفت : این برنامه با هدف ارتقای سطح فیلم سازی در شهرستان برگزار شد که برای اولین بار درسطح شهرستان میامی برگزار می...

مطالب مرتبط