یکشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, فرهنگی وهنری  »   رونمایی از پرتره مقام معظم رهبری درمیامی
157 بازدید
۲۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۸:۴۳

رونمایی از پرتره مقام معظم رهبری درمیامی

با حضور مسئولین از پرتره مقام معظم رهبری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی رونمایی شد.

به گزارش میامی نیوز،ظهر امروز با حضور مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان،معاون فرماندار و تعدادی از مسئولین شهرستان میامی،از پرتره مقام معظم رهبری در نگارخانه دیبا شهرمیامی رونمایی شد.

نرگس نهاوندی،خالق این اثر گفت:این اثر سبک رئالیسم و با تکنیک پاستل گچی در ابعاد۵٠*۶٠تهیه‌شده است.

وی افزود:جهت خلق این اثر هنری ٢۶٠ساعت زمان مفید صرف شده است که هم‌زمان با ولادت مقام معظم رهبری درمیامی رونمایی شد.

رئیس انجمن هنرهای تجسمی شهرستان میامی تصریح کرد:این اولین کار پرتره سبک رئالیسم شخصیت‌های مذهبی در سطح شهرستان میامی می‌باشد.

وی افزود:خدا را شاکرم که توانستم بعد از مدت زیادی که در جهت خلق این اثر هنری تلاش نمودم بعد از رونمایی موردپسند هنرمندان و علاقه‌مندان به این رشته قرار گرفت.

خالق این اثر هنری افزود: شهرستان میامی هنرمندان بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف فرهنگی وهنری داشته که با برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها می‌توانیم این هنرمندان راشناسایی و معرفی کنیم.

نهاوندی گفت:این عکس در نمایشگاه دیبا شهرمیامی به مدت یک هفته جهت بازدید علاقه‌مندان قرارگرفته است،و علاقه‌مندان می‌توانند همه‌روزه از ساعت٨الی١۵از این اثر بازدید کنند.

وی افزود: رئالیسم یا واقع‌گرایی، شیوه‌ای است که در آن هنرمند باید در نمایش طبیعت( طبیعت بدونِ انسان و با انسان) از هرگونه “احساساتی گری” خودداری کند.


رونمایی از پرتره مقام معظم رهبری درمیامی
رونمایی از پرتره مقام معظم رهبری درمیامیرونمایی از پرتره مقام معظم رهبری درمیامیرونمایی از پرتره مقام معظم رهبری درمیامی

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , فرهنگی وهنری

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،رضا مهدیان درنشست با مسئولین انجمنهای فرهنگی وهنری شهرستان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از تلاش انجمن های فرهنگی و هنری گفت: برای ایجاد نشاط در جامعه لازم است با توجه به نیاز های مردم...

مطالب مرتبط